Cryptocurrency Prices by Coinlib
Keon
امتیاز کسب شده
96

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

 • به نقل از کوین اسپیکر، رکوردشکنی اخیر سرمایه قفل‌شده دیفای به لطف پروژه‌های متعددی چون فانتوم و انی‌سواپ (AnySwap) رخ داده است. ارزش قفل‌شده در این دو پروژه در مدت اخیر به ترتیب ۱۴۰٪ و ۱۱۴٪ افزایش یافته است.
  صرافی اکسیر در اطلاعیه‌ای اعلام کرد امکان واریز و برداشت رمز ارز شیبا (SHIB) در این صرافی فراهم آمده است. همچنین کارمزد معاملات بازار شیبا-تومان (SHIB-IRT)، از حالت کارمزد یکسان خارج شده است و همانند بازارهای عادی دیگر محاسبه می گردد.
  به نقل از کریپتوپوتیتو، کاربران به‌زودی می‌توانند از طریق کارت‌های اعتباری بکت و به طور مستقیم از گوگل‌پی (Google Pay) با رمزارزها پرداخت‌های خود را انجام دهند. در اوایل سال جاری، پلتفرم بکت کارت‌های اعتباری مجازی Bakkt Visa خود را به بازار عرضه کرد و اکنون مشتریان می‌توانند با دارایی‌های دیجیتال، هرکجا که گوگل‌پی پذیرفته می‌شود هزینه را پرداخت کنند.
  این صنعت نوظهور علاقه مندان بسیاری را در سراسر جهان به خود جذب کرده است و می توان انتظار کاربردی شدن آن در آینده نه چندان دور را داشت.

  اصطلاحا به این کار DeHealth یا سلامت غیرمتمرکز گفته می شود.
  طبق گزارش ها تقریبا نیمی از جمعیت کره زمین، از بهداشت و درمان به دور هستند و نمی توانند برای بیماری های مختلف مخصوصا بیمار های خاص، دارو و درمان دریافت کنند.

  فناوری بلاکچین از این صنعت غافل نمانده و مزیت های خود را به دنیای بهداشت و درمان آورده است. به کمک این فناوری می توان توزیع دارو و درمان را به صورت غیرمتمرکز و برای تمام مردم جهان ممکن ساخت.
  قیمت ارز دیجیتال امروز:

  IMG_۲۰۲۱۰۸۰۲_۱۲۳۵۵۶.png

  تاریخ:1400/5/11
  M
  Mahta
  سلام وقت بخیر ..من از صرافی هاتبیت ارز atlas رو خریدم این ارز بر پایه سولانا هست...فرستادم به کیف پولم ولی هاتبیت به جای ویدرا کردن فریز کرده ارزم رو نمیدونم باید چکار کنم ..شما میتونید کمکم کنید
  قیمت 10 ارز دیجیتال برتر بازار:

  👇تاریخ:1400/5/2👇

  IMG_۲۰۲۱۰۷۲۴_۲۱۰۰۵۴.png
  قیمت 10 ارز دیجیتال اول بازار:

  IMG_۲۰۲۱۰۷۰۸_۱۳۴۴۳۷.png

  تاریخ: 1400/4/17
 • بارگذاری…
 • بارگذاری…
 • بارگذاری…
بالا