Cryptocurrency Prices by Coinlib
maxuse
امتیاز کسب شده
70

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

 • مقامات چینی تو‌کن‌های غیر مثلی (NFT) را ممنوع کرده‌اند اما در عوض مجموعه‌های دیجیتالی را مجاز می‌دانند و با این وجود غول‌های اینترنتی چین همچنان وارد فضای NFT می‌شوند. به گفته کالین وو، روزنامه‌نگار چینی نهادهای تنظیم کننده این کشور در حال مذاکره با شرکت‌های بزرگ اینترنتی درباره استفاده از توکن‌های غیر مثلی هستند. او می‌گوید که NFTها مجاز نیستند، اما در عوض کلکسیون‌های جمع کردنی دیجیتالی مجازند.
  بانک مرکزی نیجریه پس از عدم ارائه ارز دیجیتال خود در روز ۱ اکتبر، سندی منتشر کرده است که در آن بر تعهد خود برای راه‌اندازی نایرا دیجیتال تاکید دارد. در واقع در این سند که تحت عنوان مقاله طراحی E-naira منتشر شده، نیجریه می‌گوید که هم اکنون آماده راه‌اندازی ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) خود است. گفتنی است که بانک مرکزی در این مقاله آورده که این ارز دیجیتال برای کاربران آفلاین نیز در دسترس خواهد بود.
  چند روز پس از انتشار گزارش‌هایی مبنی بر امتناع کمیسیون امور شرکتی نیجریه از انجام درخواست ثبت شرکت Flint API، اکنون این استارتاپ بلاک‌چینی ثبت شده است. این آژانس همچنین می‌گوید یک کارمند مقصر عدم رسیدگی به درخواست این استارتاپ بوده است. گفتنی است که تغییر تصمیم این نهاد پس از آن صورت گرفتن مداخله از سوی الحاجی گاربا، مدیر ارشد آن رخ داده است.
  هیئت بورس و اوراق بهادار هند (SEBI) هشدار داده که مشاوران سرمایه‌گذاری مجاز و ثبت شده، مجاز به انجام فعالیت‌های ثبت و تایید نشده نیستند. این هشدار شامل مشاوره درباره فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال است، زیرا صنعت ارزهای دیجیتال در هند کماکان تحت نظارت و تنظیم قرار نگرفته است. این نهاد می‌گوید تمام فعالیت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال، فعالیت‌های مقررات‌گذاری نشده محسوب می‌شوند.
  علی‌رغم کاهش قیمت بیت کوین به سطوح حمایتی خود در روز اخیر، برخی از آلت کوین‌ها رشدهای چشمگیری را تجربه کردند. بر اساس داده‌های بازار، توکن‌های ثور چین (RUNE)، مون ریور (MOVR) و اوکی بی (OKB)، پربازده‌ترین ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت اخیر بوده‌اند. در روز گذشته، بهای توکن RUNE حدود ۲۰.۱۰ درصد، MOVR به میزان ۱۹.۹۶ درصد و OKB حدود ۱۸.۹۳ درصد افزایش یافته است.
  سولانا در روز جمعه رشد حدوداً ۱۲ درصدی را تجربه کرد و بهای هر آن واحد تا ۲۰۳ دلار رسید. این جهش قیمتی سبب شد ارزش بازار سولانا به ۶۲.۲ میلیارد برسد و در جایگاه ششم بازار قرار بگیرد. گفتنی است ارزش بازار سولانا تقریباً ۱۱ درصد با کاردانو اختلاف دارد. کاردانو با ارزش بازار ۶۹ میلیارد دلار در جایگاه پنجم است.
  نظرسنجی شرکت اسکای‌نووا از حدود ۶۰۰ کسب وکار کوچک در آمریکا نشان می‌دهد یک سوم از این مشاغل ارزهای دیجیتال را می‌پذیرند. بیت کوین، بیت کوین کش و اتریوم از جمله ارزهای مورد پذیرش این کسب وکارها بودند. در همین حال، مالکان ۵۰ درصد شرکت‌های فعال در این نظرسنجی اعلام کردند ورود شرکت‌های پیشرفته همانند تسلا به بازار ارزهای دیجیتال آنها را به وارد شدن به این فضا ترغیب کرده است.
  ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت‌های تسلا و اسپیس ایکس، با انتشار یک پیام در توییتر مدعی شد نخستین تریلیونر دوج کوین خواهد بود. این توییت با واکنش سریع بازار همراه شد و قیمت دوج کوین در مدت زمان کمتر از یک ساعت حدود ۵ درصد بیشتر شد. بهای این میم کوین هم اینک بالای ۲۵ سنت قرار دارد. این کوین در مقایسه با هفته قبل ۷ درصد و نسبت به ماه گذشته ۲۵ درصد جهش قیمت داشته است.
  پلتفرم اجتماعی ارزهای دیجیتال رالی (Rally)، برای بهبود عملکرد اکوسیستم خود ۱۲ میلیون دلار برای اعطا به توسعه‌دهندگان اختصاص داده است. این سرمایه از طریق توکن بومی اکوسیستم رالی یعنی RLY عرضه می‌شود. رالی پیش از راه‌اندازی برنامه اعطای جدید، به سازندگان توکن PLAY که در بستر رالی ساخته شده است پاداش اعطا کرده بود.
  یک آگهی شغلی جدید حاکی از آن است که ردیت قصد دارد پلتفرمی برای توکن‌های غیرمثلی (NFT) ایجاد کند. این شرکت که در سانفرانسیسکو قرار دارد، در آگهی شغلی جدید خود به دنبال یک مهندس ارشد بکند می‌گردد تا مسئولیت ایجاد سرویسی برای ارائه خدمات توکن‌های غیرمثلی به کاربران را برعهده گیرد. در این آگهی به اهمیت توکن‌های غیرمثلی اشاره و عنوان شده است که این توکن‌ها نحوه تفکر ما را در مورد کالاها تغییر خواهند داد.
  ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت‌های تسلا و اسپیس ایکس، با انتشار یک پیام در توییتر مدعی شد نخستین تریلیونر دوج کوین خواهد بود. ماسک در حالی این ادعا را مطرح کرد که ارزش دارایی‌های وی با رشد قیمت سهام تسلا به ۲۴۹ میلیارد دلار رسید. گفتنی است این رقم حتی از تولید ناخالص داخلی نیوزیلند هم بیشتر است.
  دومین صندوق قابل‌معامله بورسی بازار آتی بیت کوین در آمریکا معاملات خود را در نزدک آغاز کرده و هر سهم آن با قیمت آغازین ۲۵.۵۲ دلار معامله شده است. قیمت هر سهم از این صندوق اکنون با ۳.۳ درصد افت مواجه شده و به ۲۴.۶۶ دلار رسیده است. این صندوق قابل معامله در بورس، ارزش قراردادهای آتی بیت کوین بورس کالای شیکاگو را دنبال می‌کند.
  دو روز پس از شکست سقف قیمتی بیت کوین، فروشنده‌ها اکنون دست بالاتر را دارند. قیمت بیت کوین درست پس از اعلام شرکت والکری مبنی بر راه‌اندازی دومین صندوق معاملاتی (ETF) بیت کوین، در صرافی بیت‌استمپ به سطح ۶۰ هزار دلار رسید. سقوط اخیر، همچنین با ضعف مجدد بازار سهام ایالات متحده همزمان بود.
  همراه با صعود فعلی ارزش توکن بومی بایننس یعنی بایننس کوین، توسعه‌دهندگان اسمارت چین بایننس طرح‌ جدیدی را برای حفظ مدل ضدتورمی و بهبود ارزش واقعی آن انجام داده‌اند. این توسعه‌دهندگان درنظر دارند یک سازوکار آنی برای سوزاندن بخشی از کارمزدهای گس معرفی کنند تا عرضه توکن BNB را کاهش داده و از طریق افزایش نقاضا ارزش آن را افزایش دهند.
  فروشگاه زنجیره‌ای وال مارت همکاری جدیدی را با شرکت کوین استار و صرافی کوین‌می شروع کرده است تا ۲۰۰ خودپرداز بیت کوین را در شعب خود در آمریکا نصب کند. بنا بر اعلام بلومبرگ، وال مارت قصد دارد ۸,۰۰۰ خودپرداز در فروشگاه‌های خود نصب کند اما زمان‌بندی دقیقی برای این طرح ارائه نکرده است. گفتنی است هم اینک بیش از ۲۵,۰۰۰ خودپرداز بیت کوین در سراسر آمریکا وجود دارد.
  ولادیمیر تنف، مدیرعامل رابین‌هود، با حضور در شبکه سی‌ان‌بی‌سی به طور مفصل به شایعات مربوط به شیبا اینو پرداخت ولی از پاسخ دادن به سوالی راجع به لیست شدن این میم کوین در پلتفرم خود طفره رفت. تنف گفت از اظهارات عده زیادی از کاربران شیبا اینو مطلع است ولی درباره لیست شدن شیبا اینو در رابین‌هود هیچ سخنی به میان نیاورد.
  مدیرعامل رابین‌هود، اعلام کرد بیش از یک میلیون کاربر در لیست انتظار کیف پول این پلتفرم ثبت‌نام کرده‌اند. وی ارائه این کیف پول را فرصتی برای رشد کسب‌وکار رابین‌هود در حوزه ارزهای دیجیتال توصیف کرد. گفتنی است کاربران رابین‌هود فقط به خرید و فروش ارزهای دیجیتال در این پلتفرم دسترسی دارند زیرا این شرکت در حال حاضر از واریز یا برداشت پشتیبانی نمی‌کند؛ همین موضوع سبب شد کاربران از رابین‌هود بخواهند والت مخصوص خود را بسازد.
  کوین‌زوم (CoinZoom)، صرافی متمرکز و مطرح ارزهای دیجیتال در آمریکا، اکنون دو ارز محبوب ترون (TRX) و تتر (USDT TRC-۲۰) را به لیست ارزهای پشتیبانی شده خود اضافه کرده است. ترون (TRX) ارز بومی بلاک چین ترون می‌باشد؛ یکی از مهم‌ترین اکوسیستم‌های قرارداد هوشمند برای برنامه‌ها و امور مالی غیرمتمرکز. دومین ارز پشتیبانی شده نیز تتر بر بستر شبکه ترون می‌باشد.
  در روز ۲۱ اکتبر (۲۹ مهر)، بیت کوین در طی یک اصلاح قیمتی به زیر ۶۳,۰۰۰ دلار کاهش یافت. داده‌های تریدینگ‌ویو و کوین‌تلگراف مارکتس پرو نشان می‌دهد که بهای بیت کوین پس از رسیدن به سطح ۶۷,۰۰۰ دلار و اوج تاریخی جدید خود، در صرافی بیت استمپ تا ۶۲,۸۶۰ دلار کاهش یافت. هم‌اکنون در زمان تدوین این خبر، بیت کوین در محدوده قیمتی ۶۲,۵۰۰ دلار معامله می‌شود.
  سایت‌های تحلیلی ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد که ارزش بازار کل ارزهای دیجیتال که بیش از ۱۰,۰۰۰ ارز دیجیتال را شامل می‌شود، به ۲.۷۵۶ تریلیون دلار رسیده و به ۳ تریلیون دلار نزدیک شده است. ارزش بازار کل ارزهای دیجیتال از ارزش بازار ۲.۴۶۷ تریلیون دلاری شرکت اپل نیز پیشی گرفته است.
 • بارگذاری…
 • بارگذاری…
 • بارگذاری…
بالا