Cryptocurrency Prices by Coinlib
maxuse
امتیاز کسب شده
77

ارسال های پروفایل آخرین فعالیت ارسال ها درباره

 • امروز یک توکن غیرمثلی بورد ایپ یات کلاب (Bored Ape Yacht Club) در بازار متاورس ساتبیز به قیمت ۳.۴ میلیون دلار فروخته شد. این یک رکورد جدید برای فروش یک توکن غیرمثلی بورد ایپ به شمار می‌رود. رکورد قبلی فروش بورد ایپ ۲.۹ میلیون دلار بوده است که در ماه سپتامبر ثبت شد. گفتنی است که بورد ایپ یات کلاب یکی از محبوب‌ترین مجموعه‌های NFT امسال بوده است.
  پروتکل نمایه‌سازی گراف (The Graph) که برای سازماندهی داده‌های عمومی بلاک چین و بهبود دسترسی‌پذیری آن برای کاربران طراحی شده است، از ادغام خود با پروتکل بلاک چین لایه اول نیر (NEAR) خبر داده است. نیر اولین پروتکلی است که در گراف ادغام شده، آن هم در حالی که از ماشین مجازی اتریوم استفاده نمی‌کند. این اقدام به توسعه‌دهندگان نیر کمک می‌کند تا به نمایه سازی داده‌های بلاک چین گراف دسترسی داشته باشند.
  براساس گزارش اخیر اپلیکیشن همراه سرمایه‌گذاری فایندر، این پلتفرم از ۵۰ متخصص حوزه فینتک در مورد اتریوم نظرسنجی کرده است. در این گزارش آمده است که این متخصصان عقیده دارند اتر تا پایان سال جاری میلادی به ۵,۱۱۴ دلار و تا پایان سال ۲۰۲۵ به ۱۵,۳۶۴ دلار می‌رسد. این متخصصان همچنین امیدوارند که اتر تا پایان سال ۲۰۳۰ به ۵۰,۷۸۸ دلار برسد.
  بازار توکن‌های غیرمثلی ریربل (Rarible) امروز اعلام کرد که با ادوبی وارد همکاری می‌شود تا برای سازندگان توکن‌های غیرمثلی این امکان فراهم شود که برای اعتبارسنجی اصالت محتوای دیجیتال خود اعتبارنامه محتوای شرکت ادوبی را نمایش دهند. طبق گفته ادوبی، این ویژگی می‌تواند آدرس کیف پول و اطلاعات شبکه اجتماعی سازنده NFT را به فراداده اعتبارنامه محتوای توکن‌های لیست شده در ریربل اضافه کند.
  جیسون درولو، ستاره سبک آر اند‌ بی، اخیرا عنوان کرده است که شیبا اینو دارد. وی به رشد چشمگیر این توکن شاره کرد و گفت از قبل در آن سرمایه‌گذاری کرده است. وی ادعا می‌کند که به خاطر جنبه سرگرمی شیبا اینو خریده است. گفتنی است که براساس داده‌های کوین گکو، شیبا اینو از ابتدای سال جاری میلادی تاکنون ۴۵ میلیون درصد رشد کرده است.
  رند پاول، سناتور آمریکایی، در مصاحبه اخیر خود در شبکه HBO عنوان کرد که ارزهای دیجیتال می‌توانند به عنوان ارز ذخیره جهانی به کار گرفته شوند. وی سیستم مالی فعلی را بی‌ثبات خواند و گفت ارزهای دولتی بسیار نامطمئن هستند. پاول در ادامه بیان کرد که ارزهای فیاتی وجود دارد که پشتوانه‌ای ندارند. به عقیده وی اگرچه دلار آمریکا از سایر جایگزین‌های خود باثبات‌تر است؛ اما ارزهای دیجیتال می‌توانند نقش فعلی ارزهای دولتی را ایفا کنند.
  صرافی ارزهای دیجیتال کریپتو دات‌کام (Crypto.com) ۱ میلیون دلار به پروژه آب پاک واتر دات‌اورگ (water.org) که توسط مت دمون و گری وایت در سال ۲۰۰۹ راه‌اندازی شد، کمک کرده است. این کمک مستقیم باهدف حمایت ماموریت واتر دات‌اورگ برای پایان‌بخشیدن به بحران جهانی آب از طریق ارائه آب ایمن و بهداشت به افراد نیازمند انجام شده است.
  بازار توکن‌های غیرمثلی اتریومی سوپرریر (SuperRare) که بر آثار هنری دیجیتال تک نسخه‌ای تمرکز دارد، دو هفته پیش از پایان اکتبر بهترین ماه خود را از نظر میزان حجم معاملات سپری کرده است. داده‌های پلتفرم دون آنالتیکس (Dune Analytics) نشان می‌دهند که بیش از ۳۱ میلیون دلار توکن غیرمثلی تاکنون در ماه جاری در سوپرریر معامله شده است.
  مطابق روندی که در ماه اخیر تکرار شده، بهای بیت کوین همزمان با آغاز معاملات هفتگی در بازارهای سهام آمریکا شروع به رشد کرد و توانست بخشی از عقب نشینی قیمتی اخیر خود را جبران کند. مطابق داده‌های کوین تلگراف، بهای این ارز دیجیتال تا زمان تنظیم این خبر به ۶۳,۰۱۸ دلار رسید که نمایانگر رشد ۴.۴۴ درصدی بیت کوین نسبت به ۲۴ ساعت گذشته است.
  پیتر شیف، منتقد معروف بیت کوین و مدیرعامل یورو پسیفیک کپیتال، اخیرا به توییت جک دورسی درباره احتمال وقوع ابر تورم در آمریکا پاسخ داده است. شیف در توییت خود نوشت که درصورت وقوع ابر تورم، برای در امان ماندن از آن بیت کوین گزینه مناسبی نخواهد بود؛ بلکه تنها املاک و مستغلات می‌توانند در برابر آن مناسب باشند. وی همچنین عنوان کرد که بیت کوین برخلاف طلا یک دارایی واقعی نیست.
  طبق گزارش جین مانچون، محقق حوزه فناوری که به کشف قابلیت‌های پنهان اپلیکیشن‌ها مشهور است، به‌نظر می‌رسد که توییتر قابلیت پاداش‌دهی با بیت کوین را در دستگاه‌های اندرویدی آزمایش می‌کند. وی اسکرین‌شاتی از نسخه بتای این قابلیت نیز منتشر کرده است. از آنجا که سیستم‌عامل اندروید سهم ۷۲ درصدی بازار را در اختیار دارد، این حرکت می‌تواند پذیرش گسترده ارزهای دیجیتال را بهبود بخشد.
  مقامات چینی تو‌کن‌های غیر مثلی (NFT) را ممنوع کرده‌اند اما در عوض مجموعه‌های دیجیتالی را مجاز می‌دانند و با این وجود غول‌های اینترنتی چین همچنان وارد فضای NFT می‌شوند. به گفته کالین وو، روزنامه‌نگار چینی نهادهای تنظیم کننده این کشور در حال مذاکره با شرکت‌های بزرگ اینترنتی درباره استفاده از توکن‌های غیر مثلی هستند. او می‌گوید که NFTها مجاز نیستند، اما در عوض کلکسیون‌های جمع کردنی دیجیتالی مجازند.
  بانک مرکزی نیجریه پس از عدم ارائه ارز دیجیتال خود در روز ۱ اکتبر، سندی منتشر کرده است که در آن بر تعهد خود برای راه‌اندازی نایرا دیجیتال تاکید دارد. در واقع در این سند که تحت عنوان مقاله طراحی E-naira منتشر شده، نیجریه می‌گوید که هم اکنون آماده راه‌اندازی ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) خود است. گفتنی است که بانک مرکزی در این مقاله آورده که این ارز دیجیتال برای کاربران آفلاین نیز در دسترس خواهد بود.
  چند روز پس از انتشار گزارش‌هایی مبنی بر امتناع کمیسیون امور شرکتی نیجریه از انجام درخواست ثبت شرکت Flint API، اکنون این استارتاپ بلاک‌چینی ثبت شده است. این آژانس همچنین می‌گوید یک کارمند مقصر عدم رسیدگی به درخواست این استارتاپ بوده است. گفتنی است که تغییر تصمیم این نهاد پس از آن صورت گرفتن مداخله از سوی الحاجی گاربا، مدیر ارشد آن رخ داده است.
  هیئت بورس و اوراق بهادار هند (SEBI) هشدار داده که مشاوران سرمایه‌گذاری مجاز و ثبت شده، مجاز به انجام فعالیت‌های ثبت و تایید نشده نیستند. این هشدار شامل مشاوره درباره فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال است، زیرا صنعت ارزهای دیجیتال در هند کماکان تحت نظارت و تنظیم قرار نگرفته است. این نهاد می‌گوید تمام فعالیت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال، فعالیت‌های مقررات‌گذاری نشده محسوب می‌شوند.
  علی‌رغم کاهش قیمت بیت کوین به سطوح حمایتی خود در روز اخیر، برخی از آلت کوین‌ها رشدهای چشمگیری را تجربه کردند. بر اساس داده‌های بازار، توکن‌های ثور چین (RUNE)، مون ریور (MOVR) و اوکی بی (OKB)، پربازده‌ترین ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت اخیر بوده‌اند. در روز گذشته، بهای توکن RUNE حدود ۲۰.۱۰ درصد، MOVR به میزان ۱۹.۹۶ درصد و OKB حدود ۱۸.۹۳ درصد افزایش یافته است.
  سولانا در روز جمعه رشد حدوداً ۱۲ درصدی را تجربه کرد و بهای هر آن واحد تا ۲۰۳ دلار رسید. این جهش قیمتی سبب شد ارزش بازار سولانا به ۶۲.۲ میلیارد برسد و در جایگاه ششم بازار قرار بگیرد. گفتنی است ارزش بازار سولانا تقریباً ۱۱ درصد با کاردانو اختلاف دارد. کاردانو با ارزش بازار ۶۹ میلیارد دلار در جایگاه پنجم است.
  نظرسنجی شرکت اسکای‌نووا از حدود ۶۰۰ کسب وکار کوچک در آمریکا نشان می‌دهد یک سوم از این مشاغل ارزهای دیجیتال را می‌پذیرند. بیت کوین، بیت کوین کش و اتریوم از جمله ارزهای مورد پذیرش این کسب وکارها بودند. در همین حال، مالکان ۵۰ درصد شرکت‌های فعال در این نظرسنجی اعلام کردند ورود شرکت‌های پیشرفته همانند تسلا به بازار ارزهای دیجیتال آنها را به وارد شدن به این فضا ترغیب کرده است.
  ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت‌های تسلا و اسپیس ایکس، با انتشار یک پیام در توییتر مدعی شد نخستین تریلیونر دوج کوین خواهد بود. این توییت با واکنش سریع بازار همراه شد و قیمت دوج کوین در مدت زمان کمتر از یک ساعت حدود ۵ درصد بیشتر شد. بهای این میم کوین هم اینک بالای ۲۵ سنت قرار دارد. این کوین در مقایسه با هفته قبل ۷ درصد و نسبت به ماه گذشته ۲۵ درصد جهش قیمت داشته است.
  پلتفرم اجتماعی ارزهای دیجیتال رالی (Rally)، برای بهبود عملکرد اکوسیستم خود ۱۲ میلیون دلار برای اعطا به توسعه‌دهندگان اختصاص داده است. این سرمایه از طریق توکن بومی اکوسیستم رالی یعنی RLY عرضه می‌شود. رالی پیش از راه‌اندازی برنامه اعطای جدید، به سازندگان توکن PLAY که در بستر رالی ساخته شده است پاداش اعطا کرده بود.
 • بارگذاری…
 • بارگذاری…
 • بارگذاری…
بالا