Cryptocurrency Prices by Coinlib

Keon

Well-known member
yooshi token


یوشی توکنی در زنجیره هوشمند بایننس است که دارای ویژگی‌های مختلفی است. نام و تصویر یوشی برگرفته و الهام از یک دایناسور در بازی سوپر ماریو است که نام او یوشی بوده است.

به گفته تیم پشتیبان یوشی این توکن با مکانیزم سوزاندن، کل گردش تولید یوشی به طور تصاعدی کاهش می‌یابد. علاوه بر این با ترکیب مکانیزم سوزاندن، عملکرد ابتکاری نقدینگی خودکار و NFT با یکدیگر نقدینگی یوشی مجاز است که به سرعت افزایش یابد. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یوشی این است که یک مرکزیت زدایی در مقیاس بزرگ را انجام می‌دهد که در سایر توکن‌ها بسیار کم است.

به عبارت دیگر توکن یوشی YooShi یک میم توکن MEME Token جامعه محور و منصفانه است که هم سرگرمی و هم سود را به همراه دارد. توکن یوشی کاملا به صورت منصفانه توزیع می‌گردد و هیچ توکنی به تیم آن تخصیص نیافته است. یوشی با ویژگی‌های پاداش استاتیک، خرید LP و سوختن دستی برنامه ریزی شده است.

همچنین یوشی از دسته ارز‌های دیجیتال به نام میم کوین و از سر دسته دوج کوین است. این گروه ارز‌ها به خصوص دوج کوین و شیبا تحت تاثیر هیاهوی اجتماعی در چند ماه اخیر رکورد‌های قیمتی فوق العاده‌ای را به ثبت رساندند.

میم کوین (memecoin) یا جوک کوین ارز دیجیتالی است که از رواج یک شوخی اینترنتی آغاز می‌شود. درواقع، می‌توان گفت میم کوین ایده طنزی است که تبدیل به یک ارز دیجیتال می‌شود و جالب اینجاست که بسیاری از میم کوین‌ها ارزش بازار بالایی پیدا می‌کنند.

در تاریخ ۱۲ ژوئن ۲۰۲۱ تیم یوشی رمزارز خود را با نام YooShi در صرافی پنکیک سواپ و سپس در صرافی ال بانک لیست کرد و سپس در این پلتفرم شروع به قیمت گزاری و ثبت رکورد‌های قیمتی این رمزارز شد. YOOSHI بر بستر بایننس اسمارت چاین قرار دارد.

یوشی یک توکن کاملا غیر متمرکز است. در طی هر معامله سه عملکرد ساده رخ می‌دهد:

-پاداش‌های استیکینگ
-تولید توکن‌های lp
-توکن سوزی دستی

یوشی یا YooShi از یک MemeCoin غیر متمرکز به متاورس بازی یوشی توسعه یافته است که ارز دیجیتال آن با نماد YOOSHI شناخته می‌شود و اختصاص داده شده به ساخت یک پل بین بازی P۲E و گیمر‌ها و ساخت بازی نه تنها برای سرگرمی بلکه سود آوری نیز مد نظر است.

یوشی یک توکن ضد تورم و جامعه محور که ۱۰۰ درصد غیر متمرکز است. این پروژه توسط جامعه یوشی با استفاده از رای گیری اداره و کنترل می‌شود.

ویژگی های ارز دیجیتال yooshi
غیرقابل کنترل، راه اندازی عادلانه، فارمینگ اتوماتیک ایمن، افزایش کف قیمت به طور مداوم و ایمنی در برابر شوک نهنگ یا Whale Shock از ویژگی‌های توکن یوشی محسوب می‌شود. همچنین متامسک و تراست والت از مهم‌ترین کیف پول‌های این توکن هستند.

برای خرید یوشی می‌توانید مقداری بایننس کوین را از صرافی بایننس خریداری کرده و آن را به بایننس اسمارت چین BSC ارسال کنید و در آنجا بایننس کوین را به توکن یوشی تبدیل کنید. صرافی غیرمتمرکز پنکیک سواپ و هات بیت از صرافی‌های ریز توکن یوشی است.

یوشی تیم بسیار فعالی دارد که با هولدران شفاف است. جامعه یوشی همیشه در تصمیم گیری‌های آینده YooShi حرفی برای گفتن خواهد داشت و تصمیم گیری‌ها بر اساس نظرسنجی انجام می‌گیرد.
 
بالا