Cryptocurrency Prices by Coinlib

آشنایی با سرویس Xbox Game Pass

KOROSH

Member
XboxGamePass1.jpg
گیفت کارت ایکس باکس می تواند راه حل خوبی برای بازی های ایکس باکس باشد. سرویس Xbox Game Pass ، سرویس اشتراکی ماهانه است که شرکت مایکروسافت ارائه داده است. با خرید اشتراک و پرداخت مبلغ ماهانه می توانید به بیش از صدها بازی ایکس باکس از جمله یک سری از بازی‌های کنسول Xbox 360 و Xbox اورجینال دسترسی نامحدود داشته باشید. این سرویس روی کامپیوتر‌های شخصی نیز قابل استفاده می باشد.

بازی‌ها و تعداد آن‌ها در طول زمان تغییر می کنند و همچنین منطقه و کشور نیز بر آن‌ها تاثیر دارد. بعضی بازی‌ها ممکن است در بعضی مناطق در دسترس نباشند. کسانی که اشتراک ایکس باکس دارند، می‌توانند از ۲۰ درصد تخفیف در خرید بازی‌های کنسول ایکس باکس وان برخوردار شوند، همینطور تا ۱۰ درصد نیز روی چیزهای دیگر می‌توانند تخفیف بگیرند. تخفیف ها بر اساس قیمت فروشگاه مایکروسافت و قیمت بازی در زمان ارائه جهانی تعیین می‌شوند.

در حدود ۳۱ تا ۹۰ روز بعد از عرضه بازی، دارندگان این اشتراک می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف بهره ‌مند شوند. بعد از ۹۰ روز از تاریخ عرضه بازی، دارندگان اشتراک می‌توانند از ۱۰ درصد تخفیف بهره ‌مند شوند. برای متعلقات و موارد مصرفی دیگر، دارندگان اشتراک ایکس باکس می‌توانند تا ۱۰ درصد تخفیف به نسبت تاریخ عرضه‌ آن محصولات دریافت کنند. تخفیف ها بر اساس قیمت فروشگاه مایکروسافت تعیین می‌شوند.
 
بالا