Cryptocurrency Prices by Coinlib

آشنایی با کیف پول های سازگار با STMX و چشم انداز سرمایه گذاری در آن

Keon

Well-known member
stmx

توکن‌های ارز دیجیتال storm در واقع توکن‌های رمز نگاری شده رسمی شبکه استورم مارکت هستند. نشانه‌های ارز دیجیتال (storm) را می‌توان با انجام کارهایی که مارکت تعیین می کند روی شبکه غیرمتمرکز بازار ارز دیجیتال (storm) به دست آورد که از آن جمله می توان تماشای فیلم ها، تست محصولات، ترجمه و … اشاره کرد. این ارز دیجیتالی کنون در سیستم عامل‌های تبادل رمزنگاری قابل خریداری و رد و بدل است. نشانه‌ها ERC20 هستند و به عنوان علائم هوشمند با استفاده از پروتکل Bancor اجرا می‌شوند.

کیف پول‌های سخت افزاری مانند Trezor یا Ledger برای ذخیره سازی ارز دیجیتال استورم بسیار مناسب و امن است، دارندگان این رمز ارز همچنین می‌توانند کوین‌های خود را در کیف پول‌ های نرم افزاری مانند MyEtherWallet ، MetaMask ، Mist ، Parity و Trust Ethereum ذخیره کنند.

چشم انداز سرمایه‌گذاری درSTMX

ستورم با نماد اختصاری STMX یک ارز دیجیتال است که با ارزش بازار حدود 629 میلیون دلار، در رتبه 118 بازار قرار داشته و سهمی معادل 0.03 درصد از کل بازار را در اختیار دارد . هر واحد از استورم در این لحظه با قیمت 0.07 دلار، با احتساب نرخ تتر 25 هزار تومان معامله می‌شود و حجم مبادلات روزانه آن 291 میلیون دلار است تعداد واحدهای در گردش استورم 8 میلیارد و تعداد کل واحدهای آن 10 میلیارد خواهد بود.

در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن استورم معامله می‌شود، صرافی Upbit با سهم حدود %48 از حجم معاملات روزانه است.اگرچه این ارز در مقایسه با زمان انتشار آن یعنی در سال 2014 افت قیمت زیادی را شاهد بوده است اما در دو سال اخیر همچنان روند رو به رشد خود را حفظ کرده است و به نظر می‌رسد در سال‌های آینده میلادی با توجه به تمهیداتی که از سوی مدیرعامل این رمز ارز به آن اشاره شد بتواند رشد بیشتری را تجربه کند، این رمز ارز دیجیتالی قابلیت تبدیل شدن به بیت کوین و اتریوم را دارا است و قابلیت استخراج دارد.

شرکت استورم اکس چندی پیش اعلام کرد که این شرکت قصد دارد تا با این یکپارچه سازی پلتفرم استورم شاپ برای کاربران موبایل، تجربه خرید آنلاین را برای دو قشر کاربری مشتریان وفروشندگان بهبود ببخشد. این شرکت اعلام کرده که خریداران و فروشندگان می‌توانند 40 درصد پاداش خود را به صورت 5 ارز دیجیتال متفاوت دریافت کنند. این ارزها شامل بیت کوین، اتریوم، لایت کوین، دای و استورم هستند.
 
بالا