Cryptocurrency Prices by Coinlib

maxuse

Well-known member
image_2021-04-26_141641.jpg

تنها چند روز مانده به اجرای هارد فورک آلونزو (Alonzo) در شبکه کاردانو، بایننس (Binance)، بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان از لحاظ حجم معاملات، اعلام کرده است که از این به‌روزرسانی پشتیبانی می‌کند.

بر اساس اطلاعیه بایننس، تقریبا ۳۰ دقیقه مانده به اجرای هارد فورک آلونزو، هولدرهای ADA به طور موقت قادر به واریز یا برداشت این ارز دیجیتال از حساب‌های خود نخواهند بود. با این حال، معاملات رمزارز کاردانو تحت تأثیر این هارد فورک قرار نخواهد گرفت. صرافی بایننس همچنین یادآور شد که ارتقای شبکه کاردانو و اجرای هارد فورک منجر به ایجاد توکن جدید نخواهد شد.

آلونزو، مهم‌ترین به‌روزرسانی شبکه کاردانو تا به امروز که امکان فعال‌سازی قراردادهای هوشمند در این بلاکچین اثبات سهام را فراهم می‌کند، به طور رسمی روز یک‌شنبه ۱۲ سپتامبر اجرا خواهد شد. به محض پایدار شدن شبکه کاردانو پس از این به‌روزرسانی، صرافی بایننس کلیه عملیات‌های واریز و برداشت ADA را از سر خواهد گرفت.

همان‌طور که پیش‌تر گزارش شد، تیم کاردانو قابلیت قراردادهای هوشمند را بر روی شبکه آزمایشی پیاده‌سازی کرده است. با این حال اندکی بعد، آنتونی ساسانو (Anthony Sassano)، هم‌بنیانگذار پلتفرم Ethhub.io و یکی از بانفوذترین اعضای جامعه اتریوم، از وجود مشکل هم‌زمانی (Concurrency) در پلتفرم مین‌سواپ (Minswap) پرده برداشت. مین‌سواپ یک صرافی غیرمتمرکز و از اولین برنامه‌های غیرمتمرکزی است که در تاریخ ۳ سپتامبر، بر روی شبکه آزمایشی کاردانو اجرا شد.

به دنبال آشکار شدن این مشکل، شبکه کاردانو با انتقادات بسیاری مواجه شد و برخی از اعضای جامعه کریپتو مدعی شدند كه چنين مشكلی براي كاردانو حكم اعدام را خواهد داشت. قیمت ارز دیجیتال ADA نیز تحت تأثیر این اخبار منفی قرار گرفت و در حالی‌‌که چند روز قبل به اوج ۳ دلاری رسیده بود، اکنون در محدوده ۲٫۴۶ دلار قرار دارد.

نمودار کندل ۴ ساعته قیمت ارز دیجیتال کاردانو در صرافی بایننس
binance-will-support-alonzo
داده‌های بازار نشان می‌دهند که قیمت ارز دیجیتال کاردانو در ۲۴ ساعت گذشته، ۵٫۳ درصد و طی یک هفته گذشته، بیش از ۱۷ درصد سقوط کرده است.
با وجود تمامی این موانع، تیم کاردانو اعلام کرده است که در حال حاضر بیش از ۸۰ درصد از استخرهای کاردانو با موفقیت به نسخه ۱٫۲۹٫۰ آلونزو ارتقا یافته‌اند.
 
بالا