Cryptocurrency Prices by Coinlib

Keon

Well-known member
ada-1.jpg

جریان پاک راه اندازی قرارداد های هوشمند در شبکه آزمایشی عمومی کاردانو با شایعه ای که آنتونی ساسانو بنیانگذار Ethhub.Io راه اندازی کرده آلوده شده و وی یکی از مشهور ترین اعضای جامعه اتریوم و از نفوذ بالایی برخوردار است.

ساسانو تعدادی تصویر از یک رشته پیام ردیت را ارسال کرد و در این تصاویر به یک صرافی دیجیتال به نام Minswap که در 3 سپتامبر بر روی پروژه کاردانو راه اندازی شد اشاره شده بود.
کاربران هنگام تلاش برای مبادله توکن ها و تأمین نقدینگی ارور های زیادی را دریافت کردند.

مدل حسابداری خروجی معامله کاردانو یعنی EUTXO فقط می‌تواند یک خروجی تراکنش در هر بلاک را اداره کند و Minswap را اساساً غیرقابل استفاده کرده است.

پس از اینکه توییت ساسانو وایرال شد، بسیاری به این نتیجه رسیدند که قرارداد های هوشمند کاردانو کار نمی‌کنند و این بلاکچین به سادگی خراب شده است.

حتی برخی از اعضای جامعه مدعی شدند که چنین مشکلی برای کاردانو حکم اعدام را خواهد داشت و تمامی تحقیقات و زحمات تیم توسعه دهنده آن را زیر سوال خواهد برد.

با این حال صرافی دیجیتال SundaeSwap Labs برخی از تصورات غلط رایج در مورد کاردانو را برطرف کرده و مدعی شد که در واقع امکان انجام صدها معامله در هر بلاک وجود دارد و تیم توسعه دهنده این صرافی مدعی شد که راه حل خاص خود را ارائه کرده است

در طی جلسه پرسش و پاسخ اخیر چارلز هاسکینسون این اتهامات را سر و صدا و ترساندن کاربران خواند و گفت:

ردیت موافق این موضوع نیست، توییتر موافق نیست، تلگرام موافق نیست و این موضوع فقط سر و صدا و ترساندن کاربران است و این واقعاً یکی از سخت ترین کارها در جهان است که یک سیستم توزیع شده واقعاً مقیاس پذیر که غیرمتمرکز است و بازیگران بزرگ زیادی دارد را ایجاد کنید.
 
بالا