Cryptocurrency Prices by Coinlib

آیا کاردانو بالاخره آماده عبور از 3 دلار است؟

Keon

Well-known member
cardano boost - آیا کاردانو بالاخره آماده عبور از 3 دلار است؟


بنیامین کاون(Benjamin Cowen) ، تحلیلگر و معامله گر رمزارز ، در حال بررسی مواردی است که ممکن است در دوره صعودی کاردانو (ADA) پیش رو باشد.

در یک جلسه تعیین استراتژی جدید ، کاون می گوید آینده نزدیک کاردانو به شدت متکی به یک معیار ساده است که شامل بیت کوین می شود. به گفته استراتژیست رمزارزها ، تا زمانی که بیت کوین بالاتر از میانگین متحرک 20 هفته ای خود باقی بماند-در حال حاضر حدود 42،500 دلار-ADA فضای بیشتری برای رشد دارد.

آیا احتمال دارد ADA به 3.00 دلار برسد؟ پاسخِ این سوال این است که فقط در صورتی که بیت کوین بالای 20 هفته ای [میانگین متحرک] باقی بماند ، پاسخ به این سوال در گرو این موضوع است. اگر بیت کوین بتواند فقط برای یک یا دو روز بالاتر از میانگین 20 هفته ای باقی بماند ، قطعاً در چند هفته آینده بسیار محتمل به نظر می رسد که ADA از مرحله مهم 3.00 دلار عبور کند.

من در نهایت روند ADA را بسیار بالاتر از 3.00 دلار در این چرخه بازار می بینم ، اما ما مجبوریم مرحله به مرحله پیش برویم …

به یاد داشته باشید ، [بیت کوین] حتی مجبور نیست برای مدت طولانی در این سطوح بماند. تا زمانی که این حرکت سهمی(parabolic) نباشد و تا زمانی که به زیر میانگین متحرک 20 هفته ای نرسد ، احتمال زیادی وجود دارد که ADA به سرعت از مرز 3 دلار عبور کند. “

این تحلیلگر می گوید با وجود حرکت سهمی ADA در هفته های اخیر ، لزوماً قبل از ادامه رالی نیازی به پولبک ندارد. به گفته کاون ، 3.00 دلار و 4.00 دلار هنوز در روزها یا هفته های آینده محتمل است حتی اگر بیت کوین و بقیه بازارهای رمزارز همچنان در رکود باقی بمانند. با این حال ، او اعتراف می کند که برای فراتر رفتن کاردانو از دو هدف قیمتی خود ، بیت کوین به احتمال زیاد باید ADA را با رسیدن به سقفهای جدید تقویت کند.

“آیا اکنون نیاز به پولبک دارد؟ البته که نیاز ندارد. من فکر می کنم 3.00 دلار مطمئناً تا زمانی که بیت کوین این سطوح را حفظ کند، امکان پذیر است. من فکر می کنم حتی 4.00 دلار امکان پذیر است ، مادامی که بیت کوین این سطوح را حفظ کند. برای فراتر رفتن از این حد ، من معتقدم که بیت کوین احتمالاً باید به سقفهای قیمتی برسد ، اما در این مرحله ، من فکر می کنم ADA سه دلاری امکان پذیر است ، حتی ADA چهار دلاری با این سرعت امکان پذیر است ، به خصوص اگر بحث ما این است که می تواند تا دو هفته و نیم آینده قوی باقی بماند. “
 
بالا