Cryptocurrency Prices by Coinlib

Keon

Active member
bytom.jpg
میدانید که Bytom پروتکلی تعاملی است که متشکل ازدارایی‌هایی است که چند بایت هستند. در حالی که بررسی دقیق SEC اتریوم را به عنوان یک امنیت احتمالی معرفی می‌کرد، کل بازار رمزنگاری‌ها را در اوایل سال 2018 با رکود مواجه کرد. اما Bytom داوطلبانه به SEC تست Howey ارائه داد.


این ارز می‌تواند از طریق تأثیری که معاملات با حجم کم دارند، فناوری پیشرفته‌ی بلاک چین و پروتکل تعاملی دارایی‌هایی که چند بایت هستند، بر بازار ارزهای رمزپایه تأثیر بگذارد. کیف پول Bytom نیز در دسترس است و می‌تواند بیش از سکه های Bytom را ذخیره کند


موفقیت ارز دیجیتال بایتوم (BTM)

Bytom ارزی است که شبکه اصلی بلاکچین آن در تاریخ 24 آوریل 2018 راه اندازی شده است. عمده موفقیت آن را می‌توان ناشی از ارتباط آن با انجمن محبوب تبادل رمزنگاری مستقر در شانگهای 8BTC دانست ، که بنیانگذار آن چانگ جیا در آوریل 2018 با بنیانگذار Bytom ، Duan Xinxing همکاری کرد بایتوم مسیری طولانی در پیش دارد. این شرکت همچنین در حال کار بر روی یک فروشگاه بزرگ متشکل از داده‌های بزرگ است که برای آژانس‌ها و شرکت‌های دولتی در چین فعالیت می‌کند. این فروشگاه می‌تواند غول مدیریت اطلاعات آمریکایی Iron Mountain را نیز پشت سر بگذارد.


مدیریت دارایی‌های دیجیتال به راحتی می‌تواند پشتوانه دولت را به سمت خود جلب کند ، زیرا چین مشتاق است که بلاکچین را حتی وقتی که در معاملات ارزهای رمزپایه عمل نمی‌کنند در اختیار خود داشته باشد.

لازم است بدانید که اتباع چین نمی توانند بایتوم را بخرند و در فناوری بلاکچین که می تواند کشور را تغییر دهد سرمایه گذاری کنند.بسیاری از مبادلات رایج ارزهای رمزنگاری شده از رمز ارز Bytom پشتیبانی می‌کنند.Huobi ، Etherdelta و KuCoinاز جمله‌ی این‌ها هستند. تقریباً 50 میلیون دلار BTM به صورت روزانه معامله می شود. همچنین این سیستم عامل نوید یک سیستم پیشرفته‌تر را می دهد تا به مشارکت در اکوسیستم بایتوم پاداش دهد.


تا زمان راه اندازی رسمی شبکه اصلی ، Bytom BTM فقط به عنوان رمز ERC-20 در بلاک چین Ethereum وجود داشت. Testnet نیز در کنار شبکه اصلی به منظور آزمایش به روزرسانی‌های جدید بدون به خطر انداختن محیط زندگی ، در کنار شبکه اصلی باقی می‌ماند.


آینده سرمایه گذاری در ارز دیجیتال BTM

بایتوم در آوریل 2018 پس از معرفی الگوریتم Tensority در کنفرانس صنعت در M.I.T ، در جامعه بلاک چین (و جهانی) به شهرت رسید. این الگوریتم اجماع با استفاده از محاسبات لجر امکان ادغام با یادگیری عمیق AI و محاسبات فضای ابری را فراهم می کند.

Tensority یک الگوریتم اثبات کار بر اساس محاسبه تنسور است. در حقیقت این الگوریتم یکی از فنی‌ترین پروژه‌های بلاکچین موجود در بازار است. با استفاده از سه لایه ، Tensority و قالب آدرس عمومی ، Bytom قابلیت همکاری با هر سیستم عامل دیگر را فراهم خواهد نمود. در نتیجه می‌توان به آینده‌ی این ارز بسیار امیدوار بود. البته ، قابلیت همکاری به خودی خود به سرعت در حال تبدیل شدن به استانداردی برای بلاک چین‌های جدید است.


اما آن طور که از پیشرفت سریع و روز افزون این ارز رمز نگاری شده بر می‌آید، آینده‌ای درخشان در انتظار الگوریتم‌های این سیستم عامل است.
 
بالا