Cryptocurrency Prices by Coinlib

ارزش موجودی بیت کوین ساتوشی ناکاموتو اکنون بیش از 60 میلیارد دلار است

Keon

Well-known member
timthumb 1 1 - ارزش موجودی بیت کوین ساتوشی ناکاموتو اکنون بیش از 60 میلیارد دلار است

ساتوشی ناکاموتو ، خالق بیت کوین ، به لطف افزایش قیمت اخیر دارایی دیجیتالی پرچمدار، یکی از ثروتمندترین افراد جهان است.

ارزش بیت کوین ، در روند صعودی اخیر خود ، تا 62,945 دلار افزایش یافت و سپس به ارزش فعلی آن در حدود 62.000 دلار رسید. با توجه به نرخ ارز فعلی و تعداد تخمین زده شده کوین هایی که ساتوشی در اختیار دارد ، او در بین 20 ثروتمند برتر جهان قرار خواهد گرفت.

دارایی BTC ساتوشی ناکاموتو او را در بین 20 نفر از ثروتمندترین افراد قرار می دهد
بر اساس یک گزارش از Whale Alert ، تخمین زده می شود که خالق “طلای دیجیتالی” حدود 1 میلیون بیت کوین (BTC) داشته باشد ، اگرچه برخی از افراد معتقدند موجودی او حدود 750،000 بیت کوین است ، در حالی که برخی دیگر معتقدند که بیش از 1 میلیون است. با این حال ، اجماع عمومی این است که ساتوشی ناکاموتو دارای 1 میلیون BTC است.

بنابراین ، این بدان معناست که افزایش قیمت فعلی می تواند ثروت این مبتکر را به 60 تا 61 میلیارد دلار برساند و او را در لیست 20 میلیاردر برتر Forbes قرار دهد. این بدان معناست که او بالاتر از ژانگ ییمینگ(Zhang Yiming) چینی خواهد بود ، اگرچه ثروت او هنوز بسیار کمتر از راب والتون از Walmart است.

قابل توجه است که ساتوشی ناکاموتو هنوز فرسنگ ها از ایلان ماسک ثروتمندترین فرد جهان فاصله دارد که ارزش ثروت او حدود 214.8 میلیارد دلار است. قبل از اینکه ابداع کننده بیت کوین بتواند جای بنیانگذار تسلا را بگیرد ، ارزش BTC باید حداقل به 215،000 دلار برسد.

اگر ارزش دارایی دیجیتالی به 100000 دلار برسد ، ناکاموتو می تواند به یکی از 10 ثروتمند برتر جهان تبدیل شود.

هویت ابداع کننده بیت کوین یک راز باقی مانده است زیرا بسیاری تصور می کنند که او ممکن است فوت کرده باشد این تنها توضیحی است برای اینکه چرا از زمان ایجاد این موجودی یک سنت از آن خرج نشده است.

در حالی که این تا حد زیادی حدس و گمان است ، باید توجه داشت که ممکن است ناکاموتو هنوز زنده و فعال باشد.
 
بالا