Cryptocurrency Prices by Coinlib

ارز دیجیتال tron و اینده سرمایه گذاری در آن

Keon

Well-known member
ترون

TRON یا ترون یک پلتفرم بلاک چین و غیرمتمرکز است که شبکه اختصاصی مخصوص خودش را دارد که سیستم پرداخت ترون با نماد TRX شناخته می شود.

شبکه ترون از ارز دیجیتال مخصوص خودش یعنی ترونیکس استفاده می‌کند.

تیم ترون مدعی است که با عبور از ظرفیت شبکه بیت کوین، و اتریوم به بازدهی بالایی رسیده و می‌تواند همواره در هر ساعتی از شبانه روز، 2000 تراکنش در ثانیه را مدیریت کند.

ترون یک پلتفرم غیرمتمرکز مبتنی بر بلاک چین است که هدف آن ساخت یک سیستم محتوای جهانی و آزاد تعریف شده و امکان به اشتراک‌گذاری آسان و ارزان محتوای دیجیتال را فراهم می‌کند.

آینده ارز دیجیتال ترون (TRON)
لازم است بدانید که ترون هم یکی از پروژه های موفق بود که از همان ابتدای ظهورش توانست توجه کاربران و سرمایه گذاران بسایری را به سمت خودش جلب کند؛ این روزها این ارز طرفداران زیادی دارد که حتی حاضر نیستند پول و سرمایه ی خود را به ارز دیجیتال دیگری برای سرمایه گذاری اختصاص بدهند.

ترون، قصد دارد تا به رؤیای بزرگ خود یعنی تبدیل شدن به «اینترنت غیرمتمرکز» جامه عمل بپوشاند.

در این مسیر و در قدم اول، ترون بطور جدی قصد دارد تا در حوزهٔ محتوا، به خصوص محتوای مربوط به سرگرمی، واسط‌هایی نظیر نتفلیکس، گوگل‌پلی و اپ‌استورها، فیسبوک، اینستاگرام و شبکه‌های اجتماعی، و دیگر پلتفرم‌ها و واسط‌های محتوایی را از میان برداشته و از طریق شبکه بلاکچین خود، تولیدکنندگان محتوا را بدونِ واسطه به مصرف‌کنندگان محتوا متصل نماید.

این موضوع، با خرید سرویس‌هایی نظیر بیت‌تورنت (نتفلیکس بلاکچینی)، کوین‌پلی (اپ‌استور بلاکچینی)، و استیمیت (شبکه‌اجتماعی بلاکچینی) توسط ترون، بیشتر خود را نمایان می‌کند.

در این بین، ارز دیجیتال ترون (با نماد TRX) نیز، نقش زیرساخت مالی این بستر را فراهم کرده و در تبادل هزینه این مصرف محتوا میان تولیدکنندگان محتوا و مصرف‌کنندگان آن، کاربرد دارد.

به دلیل همین کاربردی بودن ارز دیجیتال ترون در بستر شبکه بلاکچین ترون، این رمزارز با اقبال بسیار خوبی نیز در میان سرمایه‌گذاران مواجه شده‌است.

بدون شک ارز دیجیتال ترون (TRON) آینده بسیار روشنی دارد و برای سرمایه گذاری در میان مدت و بلند مدت یکی از وسوسه کننده ترین کریپتوکارنسی ها می باشد.
 
بالا