Cryptocurrency Prices by Coinlib

اوپن اوشن چیست؟

KOROSH

Member
OpenOcean_Decentralized_Aggregation_Protocol-835x429.jpg
اوپن اوشن (OpenOcean) اولین پروتکل تجمیع تراکنش روی زنجیره است که بر روی گسترش نقدینگی جمع آوری شده در صرافی‌های متمرکز ( CEX) و غیرمتمرکز (DEX) تمرکز می‌کند. اولین بار این پروژه در پایان سال ۲۰۱۹ شکل گرفت و در سپتامبر سال ۲۰۲۰ منتشر شد.

با استفاده از این پروتکل، مبادله‌گران دارایی‌های رمزارز، به سادگی و با استفاده از الگوریتم مسیریابی هوشمند و بهینه، می‌توانند مبادلات خود را با بهینه‌ترین قیمت و Slippage تفاوت بین قیمت مورد انتظار معامله مورد نظر و قیمت انجام معامله) پایین انجام دهند. پروتکل اوپن اوشن ، پلتفرمی را ارائه می‌دهد که استفاده از آن برای مبادله‌گران شخصی کاملا رایگان است و توسط همه قابل استفاده است.

تریدرها می‌توانند بدون پرداخت هزینه به نقدینگی بیشتری دست پیدا کنند. پروتکل Open Ocean از سرمایه‌گذاران سازمانی برای ارائه یک رابط کاربری پیشرفته و اختصاصی و همچنین اجرای استراتژی سرمایه‌گذاری، هزینه‌ای دریافت خواهد کرد. در جامعه اوپن اوشن توکن حاکمیتی‌ OOE به دارندگان آن حق رای خواهد داد.

به علاوه، کاربران صرافی غیرمتمرکز اوپن اوشن می‌توانند در استراتژی‌های آینده این پروتکل، از کمک‌های مالی قیمت گس (Gas Price) و اسلیپیج قیمت بهره‌مند شوند. تیم سازنده این پروتکل در نظر دارند که بعد از انتشار توکن OOE، طرح “استخراج نقدینگی اولیه” را راه اندازی کنند.

Open Ocean به کاربران اجازه می‌دهد که از جریان آزاد معاملات رمزارزهایی که بر روی زنجیره‌های مختلف هستند، در یک مکان استفاده کنند. این پروتکل از ترکیب ابزار‌های پیچیده و معماری مقیاس‌پذیر برای به‌کارگیری هر چه بهتر قابلیت تجمیع نقدینگی خود استفاده می‌کند.

استخرهای نقدینگی‌ که پروتکل اوپن اوشن در صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز تجمیع کرده است شامل ETH, BSC, ONT هستند و جفت‌هایی چون OOE/ETH, OOE/DAI و OOE/BNB را شامل می‌شود و در آینده توکن‌‌های بیشتری نیز اضافه خواهد شد
 
بالا