Cryptocurrency Prices by Coinlib

اکانت قانونی ps4 چیست؟

KOROSH

Member
اکانت قانونی ps4 چیست؟-compressed.jpg
خرید اکانت ps4 کار پر ریسکی است. چرا؟ چون ممکن است آن اکانت هیچ وقت به دست شما نرسد و پول تان از دست برود. از سمت دیگر هم ممکن است اکانت را بفروشید و انتقال بدهید ولی پولی به حساب تان نیاید. علاوه بر آن امکان بن شدن و غیرقابل استفاده شدن بازی ‌ها و حتی کنسول شما هم وجود دارد.

بسیاری از این دست معاملات جز ضرر چیزی برای خریدار در پی نداشته است چون معمولا افراد با گزینه‌ ای به نام پرداخت امن آشنا نیستند. در بیشتر موارد هم شکایت کردن نتیجه ‌ای ندارد و مدرکی هم برای ثبت شکایت در دست نیست. همین قضیه درباره خرید و فروش اکانت بازی و کوین یا سکه ‌های بازی‌ های مختلف هم درست است. شما باید بدانید اکانتی که می ‌خرید مطمئن است یا نه، انتظاراتی که دارید برآورده می کند یا نه و دقیقا همان چیزی است که می ‌خواهید یا نه.

مطمئن ‌ترین راه خرید اکانت ps4 خرید همین اکانت قانونی است. شما می ‌توانید برای اینکه هزینه کمتری بابت بازی ‌های ps4 بپردازید، یک اکانت قانونی ps4 بخرید و به بازی ‌های آن دسترسی پیدا کنید. می ‌توانید این بازی ‌ها را به صورت آنلاین بازی کنید و هیچ خطری هم حساب شما را تهدید نکند. معمولا ضمانت و گارانتی هم دارند. شما باید اطلاعات مربوط به بازی ‌هایی را که در آن اکانت وجود دارد بگیرید و از امکانات آن باخبر باشید.

از آنجایی که معمولا چندین نفر به این اکانت به صورت مشترک دسترسی دارند شما نمی‌ توانید اطلاعات آن را تغییر بدهید. اکانت قانونی را خودتان هم می ‌توانید بسازید ولی خب باید بایت هر بازی، قیمت واقعی آن را بپردازید.
 
بالا