Cryptocurrency Prices by Coinlib

بایننس کوین از رکورد شکنی جا مانده است؛ سناریوهای محتمل BNB کدام است؟

Keon

Well-known member
تحلیل قیمت بایننس کوین رمز ارز BNB

قیمت بایننس کوین در ۲۴ ساعت گذشته به اوج خود نزدیک شد اما پس از آن با افتی ۱۱% به ۶۱۵ دلار سقوط کرد. با این حال در ساعات گذشته روند قیمت بهبود پیدا کرده است و اکنون رمز ارز BNB به ارزش ۶۴۸ دلار معامله می‌شود. با رکوردشکنی بیت کوین، اتریوم و سولانا انتظار می‌رود بایننس کوین نیز به زودی رکورد خود را بهبود ببخشد.

به نقل از اینوستینگ کیوب، با وجود اصلاح قیمت جزئی بایننس کوین، در ماه نوامبر این توکن تاکنون بیش از ۲۰٪ رشد داشته است. گفتنی است با رشد قیمت اخیر، BNB مجددا جایگاه سوم بازار رمزارزها را از سولانا پس گرفته است.

بازار رمزارزها از دومین فاز بزرگ صعودی سال ۲۰۲۱ لذت می برد. در ماه گذشته چندین دارایی دیجیتال به اوج خود رسیده‌اند اما از میان ۵ ارز برتر، تنها بایننس کوین هنوز به این موفقیت دست پیدا نکرده است. روز یکشنبه به نظر می‌رسید بایننس کوین نیز به جمع بیت کوین، اتریوم و سولانا بپیوندد و رکورد چند ماه گذشته خود را ارتقاء دهد اما این امر محقق نشد.

فاصله قیمت BNB تا اوج خود در ۲۴ ساعت گذشته پیش از سقوط تا ۲.۵٪ کاهش یافت. به نظر می‌رسد بایننس کوین برای رکوردشکنی و ورود به قلمرو قیمتی ناشناخته و فاز کشف قیمت تنها نیازمند گذر زمان باشد.

تحلیل قیمت بایننس کوین​

نمودار روزانه بایننس کوین از صعودی سهمی‌وار خبر می‌دهد. در بالاترین سطوح روز گذشته، بایننس کوین به ۵۸٪ رشد در ماه نوامبر رسید و در نتیجه آن، اندیکاتور قدرت نسبی (RSI) در سطح ۷۸.۴۷ قرار گرفت که بیانگر طولانی شدن رالی قیمتی است. با این حال حرکت صعودی به اندازه کافی قوی نبود و به شکستن رکورد ۷۰۵ دلاری منجر نشد.

نمودار قیمتی بایننس کوین

نمودار قیمتی بایننس کوین​


اصلاح قیمت ساعات اخیر BNB باعث شده تا شاخص قدرت نسبی به ۷۵.۰ کاهش یابد که احتمال اصلاح قیمت گسترده را کم می‌کند. با این حال، این سطح هنوز هم بالاست و نشان دهنده سطح خرید اشباع است. بر این اساس اگر قیمت بایننس کوین نتواند در تلاش‌های بعدی خود به اوج برسد، ممکن است معامله گران دارایی خود را به فروش برسانند. در صورت تحقق این مهم، بازگشت به سطح حمایت ۵۲۰ دلاری محتمل به نظر می‌رسد.

از سوی دیگر، در صورتی که بایننس کوین بتواند رکورد پیشین خود را بشکند، احتمال افزایش قیمت تا ۸۰۰ دلار وجود خواهد داشت.

به نظر شما رمز ارز BNB کدام روند را دنبال می‌کند؟ آیا سقف جدیدی برای بایننس کوین ثبت خواهد شد؟
 
بالا