Cryptocurrency Prices by Coinlib

بررسی کیف پول اتریوم میست والت

KOROSH

Member
ethereum.jpg
کیف پول اتریوم میست والت (Ethereum Mist Wallet) به‌طور اختصاصی برای ذخیره ارز دیجیتال اتر و تمامی توکن‌های مبتنی بر شبکه اتریوم طراحی شده است.

میست والت از معدود کیف پول‌هایی به شمار می‌رود که از پشتیبانی توسعه‌دهندگان شبکه اتریوم برخوردار است.

  • کاربران این کیف پول می‌توانند علاوه‌ بر نگه‌داری اتر، از آن برای نوشتن قراردادهای هوشمند استفاده کنند. این کیف پول دارای نسخه‌ دسکتاپ است و از سیستم‌عامل‌های ویندوز، لینوکس و مک او‌اس پشتیبانی می‌کند.
از آنجا که این کیف پول، یک کیف پول فول‌نود اتریوم است، راه‌اندازی و استفاده از آن به کاربران تازه‌کار و برای انجام امور روزمره (مانند ارسال و دریافت اتر) توصیه نمی‌شود. بنابراین اگر فقط قصد نگهداری یا ارسال و دریافت ارز دیجیتال اتر را دارید، می‌توانید از سایر کیف پول‌های اتریوم استفاده کنید.

کیف پول میست با طراحی منحصربه‌فرد خود به کاربران اجازه می‌دهد کنترل کاملی بر موجودی حساب خود داشته باشند. این کیف پول، اطلاعات کاربران را ذخیره نمی‌کند.

  • همچنین می‌توان از این کیف پول برای نگهداری سایر توکن‌های مبتنی بر بلاک چین اتریوم هم استفاده کرد. نکته مهم‌تر این‌که تیم توسعه‌دهنده این کیف پول، همان تیم توسعه‌دهندگان شبکه اتریوم است. بنابراین رابط کاربری این کیف پول، به‌روزرسانی‌‌های اساسی را پیش از سایر کیف پول‌ها دریافت خواهد کرد.
برخلاف بسیاری از کیف پول‌های دیگر، طراحی رابط کاربری میست والت به‌گونه‌ای است که شاید استفاده از آن کمی دشوار باشد.

بنابراین کاربران تازه‌کار می‌توانند از دیگر کیف پول‌ها مثل کیف پول تراست والت (Trust Wallet) استفاده کنند که علاوه بر رابط کاربری ساده‌تر، دارای نسخه موبایل نیز هستند. از دیگر کیف پول‌های تخصصی اتریوم می‌توان به متامسک(MetaMask) و مای‌کریپتو (MyCrypto) اشاره کرد که رقبای اصلی میست والت به شمار می‌روند.
 
بالا