Cryptocurrency Prices by Coinlib

برطرف کردن باگ های کاردانو قبل از راه اندازی هاردفورک آلونزو

Keon

Well-known member
Cardano6.jpg

به نقل از ویدیویی که اخیراً توسط رییس شرکت Input Output Global که شرکت مادر کاردانو محسوب می‌شود، آقای چارلز هاسکینسون در مورد ورود کاردانو به مرحله نهایی راه اندازی هاردفورک کاردانو صحبت کرد.

وی اظهار داشت که آماده سازی برای راه اندازی شبکه آزمایشی که قرار است در 1 سپتامبر ارائه شود طبق برنامه پیش می‌رود و چارلز هاسکینسون از فاز بنفش این هاردفورک که در اوایل ماه جاری راه اندازی شد به عنوان اولین شبکه آزمایشی این به روزرسانی یاد کرد.

همانطور که قبلاً نایجل همسلی سرپرست تحویل در کاردانو تأیید کرد، این شبکه آزمایشی در 1 سپتامبر راه اندازی خواهد شد و حالا چارلز هاسکینسون نیز آنرا تأیید کرده است.

به گفته چارلز، اکنون کار های زیادی باید انجام شوند تا این شبکه آزمایشی در آخر هفته راه اندازی شود و تیم توسعه دهنده کاردانو باید اطمینان داشته باشد که همه چیز با آخرین نسخه از DB Sink مطابقت داشته باشد.

تاکنون مدیرعامل این رمز ارز گفته که همه زیرساخت ها سبز بنظر می‌رسند و اگر واقعاً همه چیز همانطور که چارلز هاسکینسون می‌گوید باشد، فعالیت شبکه آزمایشی آلونزو در 9 سپتامبر به پایان خواهد رسید و شبکه اصلی آن نیز در 12 سپتامبر راه اندازی خواهد شد و بخاطر این هاردفورک نیز این رمز ارز دچار افزایش قیمت بسیار خوبی شده و به رتبه سومین ارز برتر بازار رسید.

هاسکینسون خلاصه کرد که همه چیز خوب است اما تا اینجا چند باگ کوچک وجود دارد که تیم توسعه دهنده کاردانو باید آنها را برطرف کند.

بنیانگذار کاردانو اظهار داشت، این احتمالاً یک روال کاملاً بدون باگ نخواهد بود و تیم کاردانو نیز مشکلی با آن نخواهد داشت.
 
بالا