Cryptocurrency Prices by Coinlib

بروزرسانی آلونزو: بیش از 100 قرارداد هوشمند در حال اجرا در شبکه است

Keon

Well-known member
2021 09 14 17 54 43 Cardano Alonzo Update  Over 100 Smart Contracts Already Running on Network - بروزرسانی آلونزو: بیش از 100 قرارداد هوشمند در حال اجرا در شبکه است

سومین بلاک چین بزرگ، ارتقاء آلونزو را تکمیل کرده است که فناوری قراردادهای هوشمند را به شبکه می آورد. پیاده سازی این فناوری به کاردانو کمک می کند تا طیف وسیعی از برنامه های مالی را ایجاد کند. کاردانو با استفاده از هزینه های معاملاتی قابل پیش بینی، به طور پیشگیرانه ای مسائل اصلی رقابت برای بلاک چین را حل می کند.

پس از این بروزرسانی، توسعه دهندگان قادر خواهند بود برنامه هایی را ایجاد کنند که از قابلیت های بلاک چین حداکثر استفاده را ببرند. این بروزرسانی فوق العاده، سیستم مالی کاردانو را به سطح دیگری می رساند و آن را به یک سیستم جهانی با کاهش هزینه های مالی و زیست محیطی نزدیک می کند. در ۲۴ ساعت اول، شبکه کاردانو علاوه بر ایجاد اولین برنامه غیر متمرکز آماده راه اندازی، بیش از ۱۰۰ قرارداد هوشمند را نیز اجرا کرد.

اکثر توسعه دهندگانی که روی بلاک چین کار می کنند، اظهار دارند که این فناوری تازه معرفی شده، بازی را تغییر می دهد. از این لحظه، توسعه دهندگان می توانند برنامه های غیرمتمرکز را بدون این که در حین کار با یک برنامه متمرکز که روی سرورهای اختصاصی کار می کند، دچار رخنه های امنیتی شوند، در بلاک چین ایجاد کنند.

در حالی که بلاک چین های دیگر پیش از این قابلیت های شبکه خود را برای ایجاد برنامه های غیر متمرکز ارائه کرده اند، اما مشکل اصلی آنها هزینه غیرقابل پیش بینی تراکنش ها و ازدحام شبکه بود. علاوه بر آن، برخی از پلتفرم ها از معادل انرژی کل کشورها استفاده می کردند. در نتیجه، توسعه دهندگان کوچک چاره ای جز قربانی کردن پایداری و ایمنی محصول خود نداشتند.

به لطف این بروزرسانی و بروزرسانی های قبلی، کاردانو اکثر مسائلی را که توسعه دهندگان بلاک چین با آن روبرو هستند حل کرده است. این بلاک چین از مکانیسم منحصر به فردی برای تأیید تراکنش ها استفاده می کند که چهار میلیون برابر کارآمدتر از بیت کوین است. علاوه بر آن، در مقایسه با شبکه های سنتی بلاک چین از انرژی بسیار کمتری استفاده می کند. الگوریتم ذکر شده همچنین به کاردانو این اجازه را می دهد تا هزینه تراکنش را پیش بینی کرده و از ثبات برنامه های آینده اطمینان حاصل کند.

هر آن چیزی که کاردانو تا الان به دست آورده، بدون IOHK، شرکت پشتیبان کاردانو، امکان پذیر نبود. IOHK راه حل هایی مانند NFT بدون قرارداد هوشمند در شبکه ها را ارائه داد که منجر به ایجاد ۷۸۰،۴۳۶ NFT شد. علاوه بر بروزرسانی آلونزو، این شرکت Catalyst، صندوق نوآوری بلاک چین را نیز توسعه داده است. Catalyst توسعه پروژه های نوآورانه را به منظور حمایت از بلاک چین و اکوسیستم کاردانو انجام می دهد. Catalyst تا به الان ۹۰ پروژه به ارزش بیش از ۱/۵ میلیارد دلار را تامین کرده است.

مدیرعامل IOHK، چارلز هاسکینسون (Charles Hoskinson)، گفت که ارتقاء آلونزو نقطه اوج شش سال فرآیندهای توسعه پیچیده خواهد بود و بهترین توسعه دهندگان بلاک چین بر روی آن کار کرده اند. در حال حاضر هدف اصلی، بهبود پلتفرم و ایجاد انگیزه برای پذیرش شبکه کاردانو است.
 
بالا