Cryptocurrency Prices by Coinlib

بیت کوین در تلاش برای بازیابی قیمت است؛ آیا قیمت BTC به کمتر از ۵۵,۰۰۰ دلار می‌رسد؟

Keon

Well-known member
ریزش قیمت بیت کوین

بیت کوین در تلاش است تا به قیمت بالاتر از ۵۷,۵۰۰ دلار بازیابی شود. بزرگ‌ترین رمزارز جهان در روند نزولی قرار دارد و در کوتاه‌مدت ممکن است به کمتر از قیمت ۵۵,۰۰۰ دلار برسد.

به نقل از newsbtc، بیت کوین بار دیگر تلاش کرده است تا از سطح مقاومتی ۵۸,۰۰۰ دلار عبور کند. هرچند، این رمزارز نتوانست از سطوح ۵۷,۵۰۰ و ۵۸,۰۰۰ دلار عبور کند.

اوج قیمت BTC نزدیک به ۵۷,۸۵۰ دلار ثبت شد و سپس روند نزولی جدیدی را آغاز کرد. در این بین، قیمت بیت کوین از سطوح ۵۷,۵۰۰ و ۵۷,۲۰۰ دلار عبور کرد. خرس‌ها قیمت بیت کو‌ین را به کمتر از سطح فیبوناچی اصلاحی ۵۰% در محدوده قیمت ۵۵,۳۶۲ الی ۵۷,۸۵۰ دلار رسانده‌اند.

قیمت بیت کوین اکنون کمتر از ۵۷,۵۰۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته قرار دارد. هم‌چنین در نمودار ساعتی قیمت بیت کو‌ین، خط روند نزولی بسیار مهمی با سطح مقاومتی ۵۷,۳۰۰ دلار شکل گرفته است.

سطح حمایتی اولیه نزدیک به ۵۶,۳۰۰ دلار است. این قیمت نزدیک به سطح سطح فیبوناچی اصلاحی ۶۱.۸٪ در افزایش قیمت اخیر از سطح ۵۵,۳۶۲ الی ۵۷,۸۵۰ دلار است. اولین سطح حمایتی مهم بر روی ۵۶,۰۰۰ دلار شکل گرفته است. سطح حمایتی اصلی هم‌چنان نزدیک به ۵۵,۵۰۰ دلار است.

قیمت بیت کوین


کاهش قیمت بیت کوین به کمتر از ۵۵,۵۰۰ دلار می‌تواند روند نزولی را تشدید کند. در این صورت، قیمت بیت کوین حتی ممکن است به کمتر از سطح ۵۵,۰۰۰ دلار برسد. سطح حمایتی مهم بعدی ۵۳,۲۰۰ دلار است.

آیا روند صعودی بیت کوین متوقف شده است؟​

اگر قیمت بیت کوین بالاتر از سطح حمایتی ۵۵,۵۰۰ دلار باقی بماند، می‌تواند موج بازیابی جدیدی را آغاز کند. اولین سطح مقاومتی بر روی ۵۷,۰۰۰ دلار قرار دارد.
سطح مقاومتی کلیدی نزدیک به ۵۷,۵۰۰ دلار و محدوده خط روند شکل گرفته است. سطح مقاومتی مهم بعدی نزدیک به ۵۷,۸۵۰ دلار و میانگین متحرک ساده ۱۰۰ ساعته است. عبور از این سطح مقاومتی می‌تواند بیت کوین را به قیمت ۵۹,۲۰۰ دلار برساند. در زمان نگارش این مطلب بیت کوین به قیمت ۵۶،۵۹۰ دلار خرید و فروش می‌شود و شاخص ترس و طمع نیز در محدوده ترس (عدد ۴۲) قرار دارد.

اندیکاتورهای تکنیکال

اندیکاتور MACD ساعتی:
اندیکاتور MACD اکنون در محدوده نزولی شدت گرفته است.

اندیکاتور RSI ساعتی: اندیکاتور RSI کمتر از ۵۰ است.

سطوح حمایتی مهم: ۵۶,۰۰۰ و ۵۵,۵۰۰ دلار.
سطوح مقاومتی مهم: ۵۷,۲۰۰، ۵۷,۵۰۰ و ۵۸,۰۰۰ دلار.
 
بالا