Cryptocurrency Prices by Coinlib

Keon

Well-known member
Criptomoeda-Cardano-ADA-e-sua-adocao.jpg
سرمایه گذاری موسسه های نهادی در محصولات سرمایه گذاری آلت کوین ها طی هفته گذشته همچنان افزایش یافته اما متاسفانه این آمار برای بیت کوین نیز اینگونه صدق نمی‌کند.

موسسه مدیریت دارایی CoinShares در گزارش هفتگی جریان دارایی های دیجیتال خود در 30 آگست اعلام کرد که 24 میلیون دلار طی هفته گذشته در محصولات سرمایه گذاری آلت کوین این شرکت سرمایه گذاری شده و این رقم نسبت به هفته گذشته که 21 میلیون دلار در صندوق های آلت کوینی بود 14.3 درصد رشد را تجربه کرده است.

اتر دارایی مورد علاقه سرمایه گذاران نهادی بوده چرا که محصولات مبتنی بر اتریوم ورودی هفتگی 17.2 میلیون دلار را ثبت کردند و در این گزارش اشاره شده محصولات سرمایه گذاری اتریوم و دیگر آلت کوین ها در حال حاضر 32 درصد از کل دارایی های تحت مدیریت این شرکت را تشکیل می‌دهند و تنها سه درصد از رکورد 35 درصدی این شرکت که در ماه می ثبت شد کمتر است.

صندوق های سرمایه گذاری مستقر بر کاردانو با رکورد 10.1 میلیون دلار ورودی هفتگی 32 درصد از کل ورودی آلت کوین ها را تشکیل می‌دهند ولی در کل صندوق های سرمایه گذاری این شرکت، 0.15 درصد از کل صندوق های تحت مدیریت آنها مربوط به کاردانو می‌باشد.

بیشتر بخوانید: شرایط جدید استخراج ارز های دیجیتال
این افزایش جریان ورودی به کاردانو بخاطر هاردفورک این رمز ارز که در تاریخ 12 سپتامبر راه اندازی خواهد شد می‌باشد و این هاردفورک منجر به این می‌شود که برای اولین بار قرارداد های هوشمند بر روی این شبکه ارائه شوند.

صندوق های پولکادات و سولانا نیز به ترتیب با 1.5 و 2.7 میلین دلار ورودی در هفته رکورد خود را جا به جا کردند و هم اکنون صندوق سولانا با ارزش کل 16 میلیونی از صندوق بیت کوین کش این شرکت عبور کرده و در جایگاه نهم قرار گرفته است.

علی‌رغم روند صعودی جذب سرمایه از سوی آلت کوین ها، این گزارش اشاره می‌کند که صندوق سرمایه گذاری بیت کوین این شرکت همچنان با خروج 3.8 میلیون دلار در این هفته دچار کاهش ارزش کل خود شدند.
 
بالا