Cryptocurrency Prices by Coinlib

تولید موسیقی، آخرین استفاده از رمزارز ها!

Keon

Well-known member
Music

همکاری اخیر بین اینفلوئنسرهای اجتماعی Estefannie و Look Mum No Computer، نام مستعار نوازنده Sam Battle، منجر به ایجاد دستگاهی شده است که بر اساس نوسانات قیمت بازارهای مختلف ارزهای رمزپایه، صداهایی (یا شاید برای بعضی از آنها موسیقی) ایجاد می کند.

Battle مکانیزمی برای تولید نوسانات ولتاژ ایجاد کرد که ناشی از تغییرات قیمت ارز های رمزنگاری شده است و Estefannie یک Raspberry Pi را برای تولید دنباله ای از صداهای مربوطه از آن داده ها برنامه ریزی کرد.

Estefannie در ویدئوی توضیحی خود در مورد ساخت “دستگاه موسیقی تلفیقی آنالوگ” اظهار داشت که “این می تواند ابزاری عالی برای دانستن زمان فروش و زمان خرید باشد.” خروجی نهایی این دو در یک ویدئو یک ساعته در یوتیوب به نمایش درآمده است. اگرچه نمودارهای کوینی که برای این عملکرد خاص استفاده می شود، همچنان برای طرفداران، یک رمز و راز باقی مانده است.

در ماه ژوئن (خرداد)، Cointelegraph گزارش داد که سرویس پخش موسیقی مورد حمایت Jay-Z می تواند پشتیبانی از نوآوری های بلاکچین مانند NFT ها و قراردادهای هوشمند را مورد توجه قرار دهد. این تهیه کننده موسیقی در آن زمان گفت که قراردادهای هوشمند مورد علاقه ای خاص می باشد، زیرا این امر می تواند به هنرمندان اجازه دهد قراردادهای باقیمانده را بنویسند. به طور مثال: “هر فروشی که اتفاق بیفتد، من می خواهم 10یا 30 درصد دریافت کنم و یا شما می توانید آن را به صورت 50درصد در مورد اول، 40درصد در مورد بعدی، بنویسید. “
 
بالا