Cryptocurrency Prices by Coinlib

رشد 19،900 درصدی سرمایه گذاری در رمز ارزها علی رغم عدم قطعیت‌های قانونی در هند

Keon

Well-known member
Indian crypto - رشد19،900درصدی سرمایه گذاری در رمز ارزها علی رغم عدم قطعیت‌های قانونی در هند

با وجود جو نظارتی شدید هند در مورد دارایی های رمزنگاری ، سرمایه گذاری های سراسری در دارایی های دیجیتال نسبت به سال گذشته تقریباً 19،900٪ افزایش یافته است.

طبق داده های شرکت تحلیلی بلاکچین Chanalysis که در تاریخ 28 ژوئن(7 تیر) توسط بلومبرگ گزارش شد ، سرمایه گذاری های رمزنگاری در اواسط سال 2020(1399) افزایش یافته است .تخمین زده می شود که کل ارزش سرمایه گذاری شده در رمزنگاری در سراسر هند طی سال گذشته از 200 میلیون دلار به 40 میلیارد دلار رسیده باشد ، به گفته این شرکت 15 میلیون هندی در معرض ارز رمزنگاری شده قرار دارند.

این داده ها نشان دهنده تأثیر مثبت تصمیم دادگاه عالی هند در مارس 2020 (اسفند98)برای لغو ممنوعیت فعالیت شرکت‌های تامین‌کننده خدمات رمزارزها به موسسات مالی و شرکت های دارای دارایی دیجیتالی است.

با این حال ، از ماه مارس گذشته که دیوان عالی کشور ممنوعیت بانک مرکزی هند (RBI) را لغو کرد ، اما نمایندگان مجلس تهدید به قانون گذاری جدید برای منع دارایی های رمزنگاری در 15 ماه گذشته کرده اند.

علی رغم تهدیدهای مداوم برای یک سرکوب قانونی جدید ، Sandeep Goenka ، بنیانگذار صرافی محلی ZebPay ، با اشاره به اولویت سرمایه گذاری در رمزنگاری بیش از طلا ، علاقه رو به رشد نسبت به دارایی های دیجیتال در بین سنین 18 تا 35 سال را در هند برجسته کرد. او به بلومبرگ گفت:

آنها سرمایه گذاری در ارز دیجیتال را بسیار ساده تر از طلا می دانند زیرا این فرآیند بسیار ساده است. شما آنلاین می شوید ، می توانید ارز دیجیتال خریداری کنید ، برخلاف طلا .
 
بالا