Cryptocurrency Prices by Coinlib

سه ارز متاورسی که لازم است خریداری کنیم

pimhe

New member
متاورس آینده دنیای ارز دیجیتال است. این دنیا شرکت های بزرگ دنیا را حتی مجاب کرده که وارد دنیای متاورس بشن. شرکت هایی مثل فیس بوک. تو این مطلبم میخام ارزهای مهم دنیای متاورس رو بهتون معرفی کنم.

متاورس نقطه عطف تمام فانتزی‌های علمی تخیلی است که در فیلم هایی مانند ‘Ready Player One’و ‘Tron’ تماشا کرده‌ایم.

متاورس؛ نقطه اتصال زندگی واقعی و دیجیتالی ما است. متاورس مرحله جدیدی از اینترنت است که عامل ترکیب واقعیت افزوده (AR)، واقعیت توسعه‌یافته (XR) و واقعیت مجازی (VR) با دنیای فیزیکی ما خواهد بود.

دنیایی که ما امروز می شناسیم با ورود متاورس به شدت تغییر خواهد کرد. متاورس جهان دیجیتال جایگزینی را ارائه می‌کند که در آن انسان‌ها نه تنها می‌توانند در آن زندگی و کار کنند، بلکه می‌توانند در آن بازی هم کنند.

یکی از بزرگترین رسانه های دنیا گفته که: انتظار می‌رود ارزش بازار متاورس تا سال 2024 به 800 میلیارد دلار برسد.

این خیلیه و بهتره که ما همین الان دست به کار بشیم. توکن هایی که در ادامه معرفی میکنم رو خریداری کنید چون خیلی به دردتون میخوره.

سهام فیس‌بوک

همونطوری که گفتم فیس بوک یکی از بزرگترین شرکت های دنیا بود که به خاطر دنیای متاورس حتی نام برندشو تغییر داد.

این شرکت حدود 50 میلیون دلار در پروژه‌های متاورس خود سرمایه‌گذاری کرده است. این یک نسخه توکن شده از سهام است که معمولا توسط سهام پایه و به صورت 1:1 پشتیبانی می‌شود. سرمایه‌گذاری روی این توکن عاقلانه به نظر می‌رسد، چون در سال‌های آینده رشد خوبی خواهد داشت و سود خوبی نصیب سرمایه‌گذاران خواهد کرد.

اکسی اینفینیتی (AXS)

اکسی اینفینیتی یکی دیگر از ارزهای رمزنگاری متاورس است که باید آن را زیر نظر بگیرید. این یک بازی ویدئویی آنلاین مبتنی بر NFT بر روی بلاک‌چین اتریوم است. بازیکنان در این اکوسیستم “بازی برای کسب درآمد”، حیوانات دیجیتال خود را بوجود می‌آورند، پرورش می‌دهند و مبارزه می‌کنند.

توکن اکسی اینفینیتی در سال جاری رشد قابل توجهی داشته و در حال حاضر کاربران می‌توانند از طریق صرافی‌های بزرگ از جمله کوین‌بیس، بایننس، اف تی ایکس، کوکوین و چندین صرافی متمرکز و غیر متمرکز دیگر به معاملات این ارز دسترسی داشته باشند.

دیسنترالند (MANA)

دیسنترالند (MANA) یک پلتفرم واقعیت مجازی است که بر روی بلاک‌چین اتریوم ساخته شده و برای کاربران این امکان را فراهم کرده تا از طریق تولید محتوا درآمد کسب کنند. در کنار تولید محتوا میتونید از طریق این پلتفرم زمین خریداری کنید. شما میتونید از طریق این ارز تصمیم به خرید زمین در متاورس بگیرید و سود خیلی خوبی رو تو جیب بزنید.

در میان ارزهای رمزنگاری متاورس که اخیرا افزایش قیمت داشته‌اند، توکن دیسنترالند (MANA) پیشگام بوده است. MANA یک توکن ERC-20 است که در متاورس غیرمتمرکز برای خرید آواتار ها، پوشیدنی‌ها، نام‌ها و غیره استفاده می‌شود. برای بدست آوردن توکن غیرقابل تعویض LAND، توکن MANA سوزانده می‌شود.

این ارزهایی که معرفی کردم واقعا جزو اون دسته از ارزهای هستش که میتونید با اون سود خوبی به جیب بزنید. ارزهای متاورس واقعا اهمیت داره. پس این محتوا رو به ذهن بسپارید و حتما این ارزهارو خریداری کنید.

البته این رو بگم که این ارز تنها بخشی از لیست کامل ارزها هستش. اگر تمایل دارید که با لیست کامل ارزهای متاورس اشنا بشید حتما این مقاله رو مطالعه کنید.
 

royay

New member
اگه قصد خرید توکنهای متاورسو داری پینگی یه صرافی ایرانیه که این ارزهارو داره
مانا، انجین، بلاک،گالا،سند
 
بالا