Cryptocurrency Prices by Coinlib

مترجم کتاب مرگ پول و چشم براه فروپاشی ارزهای فیات!

deathofmoney.jpg
هوالمونس
فوآد شبانی هستم، مترجم کتاب ارزشمند مرگ پول اثر جیمز ریکاردز مشاور ارشد کاخ سفید و سازمان سیا در حوزه جنگهای ارزی و باعث افتخار بنده هست که توفیقی حاصل شد تا اینجا در خدمت شما عزیزان باشم.
به هر چیز که فکر کنید، در راهش شما را به خود میخواند! آنچه مدتهاست در انتظار آن چله نشسته ام "رهایی" نوع بشر از شر ارزهای فیات است! ارزهای فیات یا همان پولهایی که بعد از صحبتهای نیکسون و قطع کامل ارتباط دلار و طلا مرتبط با قانون برتون وودز وارد زندگی مردم شد و بانی خلق "بردگی مردن" گردید.
دلیل اصلی تمامی مشکلات کنونی بشر فقدان سازوکاری بود که در عرصه پولی - مالی "بی واطسه" بتوان با آن ارزش کارها را در تراکنش هایی معتبر پیش برد. تا وقتی طلا بود، که فی الذات ارزش داشت، در تبادلات پولی - مالی مردم دنیا مشکل خاصی نبود. حتی آنروزی که طلا پشتوانه پول بود هم مشکلی نداشتند.
بعد از حذف پشتوانه پولی و چاپ بی وقفه پول تحت لقای ارزهای فیات در سرتاسر دنیا، امروز بشریت در دام منجلابی از حرص، طمع و آز به گل نشسته که اگر پای شرافت انساهای آزاده در میان نباشد هیچ امیدی به رستگاری و نجات آنها نیست.
حضور رمزارزهای دیجیتال و ظهور تکنولوژیهای روزآمد و موثر همچون بلاکچین و هش گراف در این مسیر، نوید طلوعی نو و شکوهمند برای آزادی نوع بشر از سلطه و سیطره سیستم های پولی - مالی ناکارآمدی است که در نبود آنها توانستند یوغ سلطه و سیطره بر گرده مردم دنیا بیاندازند و بر همین اساس منافع اشان را تامین کنند.
به دنیایی فکر کنید که دیگر نیازی به تایید اصالت مالی توسط هیچ بانکی وجود ندارد.
به دنیای فکر کنید که دیگر نیازی به گزینه سومی برای واسطه گری از هر نوع وجود ندارد.
به دنیای فکر کنید که در آن فساد مالی، رانت و اختلاس و سوء استفاده های بانکی هیچ مفهومی ندارد.

در دنیای صفر و یک ها هیچکس اجازه تخلف ندارد چون باطل است! قبل از بروز، در نطفه معدوم میشود و دیگری جایی و بستری برای تداوم حیات نخواهد داشت.
دنیای فردا، یعنی دنیای ارزهای دیجیتال؛ دنیایی که مردمش شفافیت را باور میکنند چون غیرقابل انکار است.
به همین دلیل بود که اقدام به ترجمه کتاب مرگ پول نمودم. باور دارم سالهای آینده، سالهای تغییراتی گسترده در حوزه های پولی - مالی برای کل مردم دنیاست. افرادی که سعی میکنند در این زمینه با بالا بردن آگاهی خود، زندگی خود و خانواده اشان را از آسیبهای احتمالی مربوط به این تغییرات مصون بدارند یقینا آنانی هستند که در تلاش میکنند خصوص مقوله با اهمیت ارزهای دیجیتال اطلاعات روزآمدی را بدست آورند و با آموزش دیدن مداوم این مصونیت را همیشگی کنند.
برای داشتن دورنمایی شفاف از روند فروپاشی بازارهای پولی مالی جهان و در نهایت مرگ پول من جمله دلار و بقیه پولهای کاغذی یا همان ارزهای فیات شما را دعوت میکنم به دانلود و مطالعه کتاب مرگ پول که به نیت بالا بردن اگاهی عموم ملت شریف ایران در این زمینه وقف عام شد و شما میتواند از طریق لینک زیر به آن دسترسی داشته باشید:

نگاهی به کتاب مرگ پول / چشم‌انداز فروپاشی سیستم‌های پولی مالی بین‌المللی

 
آخرین ویرایش:
بالا