Cryptocurrency Prices by Coinlib

مسترکارت، شرکت ارائه دهنده اطلاعات رمزارزی CipherTrace را خریداری می کند

Keon

Well-known member
2021 09 09 18 19 01 Mastercard Acquires CipherTrace Crypto Intelligence Data Provider - مسترکارت، شرکت ارائه دهنده اطلاعات رمزارزی CipherTrace را خریداری می کند

به گفته Yahoo Finance، مسترکارت (Mastercard) به توسعه خود در صنعت رمزارزی ادامه می دهد. این شرکت اکنون قراردادی را برای خرید CipherTrace، شرکت اطلاعاتی شاخص رمزارزی که اطلاعات بیش از ۹۰۰ رمزارز را ارائه می دهد، به امضا رسانده است.

مسترکارت قصد دارد قابلیت های رمزارزی خود را افزایش دهد
یک محصول جدید با استفاده از داده های CipherTrace در مورد رمزارزها و راه حل های امنیت سایبری ارائه شده توسط مسترکارت ایجاد می شود. با استفاده از آن، شرکت ها قادر خواهند بود از شفافیت بیشتر اطمینان حاصل کنند، همچنین خطرات را شناسایی کرده و با تعهدات خود در حوزه مقررات رمزارزی بهتر کار کنند.

Ajay Bhala، رئیس Mastercard Cyber and Intelligence، معتقد است که دارایی های دیجیتالی قادر خواهند بود فرصت های جدیدی را به حوزه تجارت ارائه دهند و به کشورهای در حال توسعه با مشارکت مالی و توسعه کارآمد اقتصاد کمک کنند. او گفت:

“هدف ما ایجاد توانایی های مکمل مسترکارت و CipherTrace برای انجام این کار است.”

این محصول جدید چه کاری را برای حوزه رمزارزی انجام می دهد

این شرکت برای بهبود امنیت سایبری به شرکت های بلاک چین خدمات ارائه می دهد و به برنامه های مرتبط با دارایی های رمزارزی کمک می کند تا فعالیت های متقلبانه را شناسایی کنند. از جمله مشتریان آنها می توان به بانک های بزرگ، صرافی های رمزارزی، تنظیم کننده های دولتی و موسسات مالی اشاره کرد.

پس از خریداری CipherTrace، مسترکارت قادر خواهد بود فناوری، هوش مصنوعی و قابلیت های سایبری را که توسط هر دو شرکت ارائه شده است، ترکیب کرده، تا زیرساخت های آن را برای پرداخت های کارتی و اعتباری در زمان واقعی ایجاد کند. این امر به مشتریان این امکان را می دهد تا ضمن ایجاد محصولات تجاری مربوط به دارایی های رمزارزی، از مشتریان خود حفاظت بهتری داشته باشند و از خواسته های قانونی نیز پیروی کنند.

این خرید رشد مسترکارت را در زمینه دارایی های رمزارزی ادامه می دهد تا به مشتریان، شرکت ها و تجار خود کمک کند که از فرصت های گسترده تری در انتقال ارزش های دیجیتالی استفاده کنند.
پیش از این، مسترکارت با Uphold و صرافی های Gemini و BitPay نیز همکاری کرد تا ساخت کارت های رمزارزی را آغاز کند. در آینده مسترکارت قصد دارد از CBDC ها و NFT ها پشتیبانی کند و حتی احتمالاً از استیبل کوین ها نیز به طور مستقیم در شبکه خود استفاده کند.
 
بالا