Cryptocurrency Prices by Coinlib

Keon

Active member
ef05b607780f4675245f44ddf269541c.jpg

با ظهور وب مدرن، فناوری بلاکچین و توکن‌ها پتانسیل رشد فوق‌العاده‌ای را نشان داده است. اینترنت برای درگیر کردن کاربران با قابلیتهای اجتماعی، کاربردی و همکاری به وب 2.0 نیاز داشت. به همین ترتیب، مسیر ایجاد بلاکچین در فناوری نیز، به ایجاد یک تجربه کاربری یکپارچه بستگی دارد. در حالی که این صنعت هنوز جوان است و از پتانسیل برنامه‌های غیرمتمرکز تا حد زیادی استفاده نشده است، ارز دیجیتال وینک (WINk) قرار است تا با تجربیات انقلابی DApp خود باعث ایجاد وب 3.0 در شبکه TRON شود.

پلتفرم بازی فقط با یک عنوان شروع به کار کرد، اما اکنون بزرگترین کتابخانه بازی در بلاکچین را دارد. ویژگی‌های اجتماعی، عملیات زنده و رویدادها به تجربه کاربر افزوده‌اند. این پلتفرم با هدف بازگرداندن جامعه توسط رویدادهایی مانند Binance Charity Poker Tournament برگزار می‌شود. TRONbet به مرحله بعدی استراتژی پلتفرم می‌رسد. با پیش بینی رشد پایدار TRONbet و سرمایه گذاری استراتژیک صندوق TRON Arcade، تیم تصمیم گرفته است نام تجاری TRONbet را به صورت وینک (Wink.org) تغییر نام دهد.

وینک بهترین پلتفرم بازی بلاکچین برای کاربران است تا بتوانند در چندین اکوسیستم بلاکچین بازی، معاشرت و مشارکت داشته باشند. در این نوشته قصد داریم تا در مورد کیف پول‌های اندرویدی که از وینک و توکن WIN پشتیبانی می‌کنند، توضیحات مهمی را به شما ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید.

کیف پول های وینک برای اندروید

معرفی کیف پول های اندروید برای وینک​

به نظر شما برای انتخاب کیف پول Wink به چه مواردی باید توجه داشت؟ چندین ویژگی اصلی وجود دارد تا کیف پول Wink خوبی داشته باشیم. بنابراین، در انتخاب یک کیف پول به این ویژگی‌ها دقت کنید:

کلیدهای خصوصی را کنترل کنید. کیف پولی که در آن کلیدهای خود را در اختیار دارید و کنترل می کنید. زیرا این کلیدها ابزار دسترسی به رمز Wink شما است.

 1. به دنبال یافتن جامعه توسعه دهنده و انجمن فعال کیف پول باشید که آینده امیدوار کننده ای داشته باشد.
 2. کیف پولی انتخاب کنید که با کمک آن بتوانید ویژگی‌های پشتیبان گیری و امنیت کلیدهای پشتیبان گیری و کد پین را ایجاد کنید.
 3. یک کیف خوب باید به راحتی استفاد شود. واسط کاربری زیبا و استفاده سریع و آسان داشته باشد.
 4. کیف پول مورد نظر خود را به صورت آنلاین بررسی کنید تا با مزایا و معایب آن آشنا شوید. آیا کاربران دیگر نیز، این کیف پول را به کسی که قصد ذخیره Wink دارد پیشنهاد می‌کنند؟
Wink%20wallets%20for%20Android3.jpg

توضیحاتی درباره کیف پول های اندروید برای وینک​

در بین کیف پول‌های اندرویدی که از ارز رمز وینک پشتیبانی می‌کنند، کیف پول Vault12 خصوصیات و ویژگی‌های منحصر به فردی دارد. Vault12 برنامه‌ای است که امنیت دارایی دیجیتال شما را فراهم می‌کند و مشتریان را قادر می‌سازد تا دارایی‌های دیجیتالی خود را با خیال راحت و ایمن ذخیره و محافظت کنند. این کیف از آینده پول محافظت می‌کند و کاربردی برای این نسل و فراتر از آن دارد. کیف پول والت 12 در هر دو نسخه اندروید و ios در دسترس است. در این نوشته قصد داریم تا به بیان ویژگی‌های این کیف پول موبایلی بپردازیم.

 1. Vault12 یک روش جدید و مطمئن برای پشتیبان گیری و محافظت از دارایی‌های دیجیتال شما می‌باشد و نسخه‌ای کاملا رایگان است.
 2. این کیف پول، یک شبکه شخصی قابل اعتماد دارد. پس با ساتفاده از این کیف، دارایی‌های خود را امن کنید و خطر هک شدن یا از دست رفتن تصادفی آنها را کاهش دهید.
 3. از قابلیت وراثت دیجیتال والت 12 در کیف پول استفاده کنید و اطمینان حاصل نمایید که دارایی‌های دیجیتال شما توسط نسل‌های آینده قابل دسترسی هستند. وراثت دیجیتال، سرمایه گذاران را قادر می‌سازد تا فردی را تعیین کنند که پس از فوت ایشان، تمام سبد دارایی‌های دیجیتال ذخیره شده خود رابه ارث برد.
 4. Vault12 از رمزنگاری قدرتمند به همراه ذخیره سازی غیر متمرکز نظیر به نظیر برای رمزگذاری و خرد کردن دارایی‌های دیجیتال شما و توزیع آنها در شبکه مورد اعتمادتان استفاده می‌کند. دارایی‌های شما دیگر در فضای ابری نیستند، بلکه به طور قابل ملاحظه‌ای امن‌تر هستند.

Wink%20wallets%20for%20Android4.png

شاید بپرسید با Vault12 چه کارهایی می‌توانید انجام داد؟ در زیر برخی از این امکانات لیست شده‌اند.

 • یک والت دیجیتال یا صندوق امانات دیجیتال شخصی برای خود ایجاد کنید.
 • برای محافظت از دارایی‌هایتان افرادی را که می‌شناسید، دوستان و خانواده، متخصصان معتمد و دستگاه‌هایی که متعلق به شماست به عنوان سرپرست اختصاص دهید.
 • به دارایی‌های ارز دیجیتالتان که در Vault واریز کرده‌اید، دسترسی پیدا کنید.
 • هنگام تعویض تلفن، صندوق دارایی خود را بازیابی کنید.
 • برای دسترسی به دارایی‌های دیجیتالی خود، یک نگهبان تعیین نمایید.
این که یک سرمایه گذار باتجربه باشید یا تازه شروع به سرمایه‌گذاری کنید، Vault12 دارای ابزارهای امنیتی برای محافظت از آینده پول، برای این نسل و فراتر از آن است.

ثبت نام ساده​

هیچ کیف پولی در شروع کار هرگز به آسانی والت 12 نبوده است. فقط در چند مرحله آسان یک حساب کاربری رایگان ایجاد کنید و روش رمزنگاری خود را فوراً ایمن سازید!

دارایی‌های دیجیتال خود را ایمن کنید​

انواع دارایی‌های دیجیتال مانند بیت کوین، اتر، لایت کوین، زدکش و سایر ارزهای دیجیتال خود را ایمن و ذخیره کنید.

به شبکه مورد اعتماد خود هشدار دهید.​

از شبکه شخصی خود استفاده کنید تا وارثین مورد اعتماد را اختصاص دهید یا دستگاه‌هایی را که متعلق به شما می‌باشد به عنوان پشتیبان برای محافظت از دارایی‌هایتان اختصاص دهید.

دسترسی آسان به دارایی‌ها​

دسترسی به دارایی‌های شما همیشه فقط با یک تماس فاصله دارد!

بازیابی ساده​

در صورت تعویض تلفن، می‌توانید توسط روش تماس با نگهبانانتان به راحتی Vault خود را دوباره ایجاد کنید.

وراثت دیجیتال​

به راحتی فردی را برای به ارث بردن دارایی‌های دیجیتال خود تعیین کنید. پیچیدگی را در حفظ موجودی به روز دارایی‌ها از بین ببرید و از حریم خصوصی خود محافظت کنید.

امنیت و حفاظت برتر​

دارایی‌های دیجیتالی خود را با ذخیره اختصاصی و بهترین رمزنگاری در کلاس حفظ کنید. Vault12 به داده‌های شخصی یا دارایی شما دسترسی ندارد.

امنیت در کیف پول های اندروید برای وینک​

Vault12 یک روش جدید و قابل اعتماد برای ایمن سازی، پشتیبان گیری و محافظت از تمام ارزهای دیجیتال شما می‌باشد و برای امنیت، محافظت و پشتیبان گیری از کیف پول‌های شما مناسب است.

Vault12 یک راه حل توزیع دیجیتال توزیع شده، غیرمتمرکز و بدون سرور برای ارزهای دیحیتال است. Vault12 ترکیبی از الگوریتم Sharing Secret Shamir را برای رمزگذاری با یک شبکه مش توزیع شده و غیرمتمرکز برای ذخیره قطعات رمزگذاری شده استفاده می‌کند.

با استفاده از الگوریتم رمزنگاری Shamir’s Secret Sharing ، پلتفرم Vault Cryptostorage رمزها را در میان شبکه مش معتبری از دستگاه‌های تلفن همراه شخصی توزیع می‌کند. برنامه Vault12 در کنار سخت افزارهای سنتی، نرم افزارها و کیف پول‌های آنلاین طراحی شده است و به صاحبان ارزهای دیجیتال پشتیبان رمزنگاری شده‌ای را در برابر تهدیدهای مختلف ارائه می‌دهد.

پلتفرمهایVault Cryptostorage و Vault Guardian Token (VGT) در برنامه‌های Vault12 برای برآوردن نیازهای صاحبان ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاران ICO، معامله گران حرفه‌ای ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاران با ارزش خالص بالا طراحی شده است که برای حفاظت از دارایی‌های خود به سیاست های پیشرفته ذخیره سازی و امنیتی نیاز دارند. راه حل‌های متمرکز، بدون سرور و دیجیتال، از اولین برنامه‌هایی هستند که در پلتفرم Vault Cryptostorage ارائه می‌شوند.


اگه از این مطلب خوشتون اومد میتوانید با عضویت در انجمن بیت کوین مطالب بیشتری یاد بگیرید و اخبار روز ارز های دیجیتالی را ببینید.
 
بالا