Cryptocurrency Prices by Coinlib

نسخه سوم صرافی غیرمتمرکز یونی سواپ چه ویژگی‌هایی دارد؟

KOROSH

Member
uniswap-deploys-v3-contracts-to-four-ethereum-testnets-835x429.jpg
آدرس‌های شبکه آزمایشی در گیت‌هاب منتشر شده‌اند و یونی‌سواپ به کاربران خاطرنشان کرده است که این آدرس‌ها، آدرس‌های نهایی نیستند و تغییر خواهند کرد زیرا تیم توسعه‌دهنده به‌روزرسانی‌های نهایی را بر روی مخزن گیت‌هاب اعمال می‌کند. قراردادهای اصلی نسخه 3 یونی‌سواپ نیز در گیت‌هاب وارد شده‌اند.

طرح کشف باگ همراه با جایزه نیز در تاریخ 23 مارس آغاز شد که طی آن، برای کشف باگ‌های مهم در قراردادهای نسخه سوم تا 500,000 دلار جایزه ارائه میشد. طبق اطلاعیه رسمی، انتظار می‌رود نسخه 3 یونی‌سواپ در تاریخ 5 می بر روی شبکه اصلی عرضه شود.

یونی‌سواپ برای به‌روزرسانی بعدی خود، مسیر صرفه‌جویی در استفاده از سرمایه را در پیش گرفته است که طی آن، درآمد منفعل حاصل از ارائه نقدینگی برای بسیاری از سرمایه‌گذاران معمولی دیفای پیچیده می‌شود.

بعضی از به‌روزرسانی‌ها در نسخه بعدی شامل دسته‌بندی چندگانه کارمزدها است که به ارائه‌دهندگان نقدینگی امکان می‌دهد تا با پذیرش درجات مختلفی از ریسک، سود متفاوتی کسب کنند. به‌روزرسانی‌هایی نیز برای منحنی‌های بازارسازهای خودکار وجود دارد که طی آن، وضعیت‌های معاملاتی افراد در یک استخر جمع‌آوری می‌شود تا یک منحنی جامعی برای کاربران ارائه دهد.
 
بالا