Cryptocurrency Prices by Coinlib

هشدار کلاهبرداری تیم شیبا اینو به سرمایه گذاران SHIB!

Keon

Well-known member
شیبا

تیم ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB)، هشداری عمومی در مورد کلاهبرداری های آنلاین در حال انجام که عمدتاً سرمایه گذاران آلت کوین علاقه مند به توکن های SHIB را هدف قرار می دهد، صادر کرده است.

این هشدار کلاهبرداری پیشگیرانه در قالب یک توئیت ارائه شد که روش‌های مختلفی را که برای فریب دادن قربانیان ناآگاه از جامعه شیبا اینو استفاده می‌شد، توضیح می‌دهد.

شیبا 5 - هشدار کلاهبرداری تیم شیبا اینو به سرمایه گذاران SHIB!

در ادامه این هشدار آمده است: “یک گروه تلگرامی جعلی شیبا در تمام رسانه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته می‌شود. کلاهبرداران، هویت حساب های رسمی را جعل می کنند و کاربران جعلی ایجاد می کنند. این کلاهبرداران به پست های عمومی پاسخ می دهند.”

در حالی که شیبا اینو، میلیونرها و میلیاردرهای مشتاق ارز دیجیتال را جذب می کند، کلاهبرداران تلاش ها را برای هدف قرار دادن سرمایه گذاران بی احتیاط در پلتفرم های رسانه های اجتماعی از جمله توئیتر و تلگرام افزایش داده اند. برخی از روش های رایج برای تماس با قربانیان احتمالی، جعل هویت حساب های رسمی و هدف قرار دادن هشتگ هایی مانند #shib #shibarmy #leash #shibaswap و #bone است.

علاوه بر این، هشدار کلاهبرداری شیبا اینو نشان داد که این جامعه هیچ نوع تبلیغاتی از جمله ایردراپز، پاداش، هدایا ارائه نمی دهد. به عنوان یک قاعده کلی، از سرمایه گذاران انتظار می رود که از اشتراک گذاری کلیدهای کیف پول، اعتبارنامه ها یا پیوستن و دنبال کردن حساب های شبکه های اجتماعی جعلی خودداری کنند.

با الهام از موفقیت شیبا اینو، توکن های متعددی با مضمون سگ شروع به هجوم به بازار ارزهای دیجیتال کرده اند. اخیراً، SHIB در تاریخ 28 اکتبر(6 آبان) به بالاترین قیمت، یعنی 0.000086 دلار رسید، اما برای حفظ ارزش خود در تلاش بوده است.

تیم توسعه Shiba Inu همچنین توکن دیگری به نام دوج کیلر(Doge Killer) با اختصار LEASH را توسعه و منتشر کرده است که اخیراً 130.3 درصد سود داشته است.
علاوه بر پذیرش جریان اصلی این توکن، جامعه رو به رشدی از سرمایه گذاران، SHIB را در برخی از محبوب ترین صرافی های رمزنگاری از جمله بایننس یو اس
(Binance.US) و کریپتو دات کام (Crypto.com) قرار داده اند.

هیاهو در مورد اسپین آف دوج کوین (DOGE)، به یک دوره طولانی بازار صعودی نسبت داده می شود که سود بالایی را برای سرمایه گذاری های کوتاه مدت به دست می آورد. همانطور که Cointelegraph گزارش داد، سرمایه گذاری 8000 دلاری توسط مدیر 35 ساله انبار سوپرمارکت در اوایل سال 2021 (1399)، اکنون بیش از یک میلیون دلار ارزش دارد.
 
بالا