Cryptocurrency Prices by Coinlib

پیتر برانت خبر از شکل گیری الگوی “هیولای دو سر” در نمودار دوج کوین داد و اشاره به افت بیشتر قیمت آن کرد

Keon

Well-known member
screenshot u.today 2021.07.19 19 23 11 - پیتر برانت خبر از شکل گیری الگوی هیولای دو سر در نمودار دوج کوین داد و اشاره به افت بیشتر قیمت آن کرد

پیتر برانت (Peter Brandt) ، معامله گر قدیمی و تحلیلگر بازار، که اغلب نمودارهای بیت کوین را منتشر می کند ، امروز در توییتی نمودار دوج کوین را به اشتراک گذاشته است.

وی نموداری از محبوب ترین میم کوین بازار که بیشتر توسط ایلان ماسک حمایت می شود ، به اشراک گذاشته و در آن به الگوی “هیولای دو سر” اشاره کرده است.

نموداری که آقای برانت منتشر کرده است ،حاکی از آن است که دوج کوین یک الگوی سر و شانه تشکیل داده است و فقط در این نمودار ، این الگو دارای دو سر است. الگوی سر و شانه الگویی است که معمولاً خبر از بازگشت و بازریابی قیمت دارایی مورد نظر را میدهد.

شکل گیری الگوی سر و شانه معکوس یک حرکت صعودی را پیش بینی می کند، اما آقای برانت با انتشار این توییت انتظار دارد که دوج کوین روبه پایین حرکت کند.

آیا به هیولاهای دو سر در نمودار دوج کوین اعتقاد دارید؟
من به آنها معتقدم.

– پیتر برانت (PeterLBrandt) 19 ژوئیه 2021

در اوایل این ماه ، پیش از این ، آقای برانت الگوی نمودار مشابهی از دوج کوین را به اشتراک گذاشت اما در آن ، هشدار داد که شکل گیری الگو های تکنیکال لزوما واقعیت بعدی را نشان نمی دهد.
 
بالا