Cryptocurrency Prices by Coinlib

پیتر تیل ، بنیانگذار پی پال، می گوید که در بیت کوین کم سرمایه گذاری کرده بود

Keon

Well-known member
ff9dbb27c106f1102feb226127a162c1 - پیتر تیل ، بنیانگذار پی پال، می گوید که در بیت کوین کم سرمایه گذاری کرده بود

در حالی که بیت کوین (BTC) به بالاترین حد خود در تاریخ به 67000 دلار رسید ، پیتر تیل(Peter Thiel) ، بنیانگذار PayPal و میلیاردر سرمایه گذار گفت که باید بیت کوین بیشتری خریداری می کرد.

بلومبرگ در 20 اکتبر(28 مهر) گزارش داد که تیل در مصاحبه ای در میامی که توسط اندیشکده سیاستگذاری شبکه لینکلن برگزار شد ، از رمزارزها ، بانک های مرکزی و هوش مصنوعی (AI) صحبت کرد.

تیل گفت: “شما فقط باید بیت کوین بخرید.”

این سرمایه گذار فناوری خاطرنشان کرد که تنها نگرانی او در مورد خرید بیت کوین این بود که “راز سرمایه گذاری” قبلاً توسط همه شناخته شده بود. “

به گفته Thiel ، آخرین افزایش بیت کوین قطعاً یک نگرانی بزرگ برای بانک های مرکزی جهانی است. تیل اظهار داشت: افزایش ارز دیجیتال به بالاترین حد تاریخی خود “مطمئناً به ما می گوید که در حال ورشکستگی کامل بانک های مرکزی هستیم.”

در این مصاحبه ، تیل همچنین از هوش مصنوعی به عنوان مخالف نیروی رمزارزی برای تمرکززدایی انتقاد کرد. او گفت: “هوش مصنوعی ، به ویژه نوع نظارت کم فناوری ، اساساً کمونیستی است و افزود که هوش مصنوعی فناوری است که جهان را نابود می کند.

Thiel یکی از سرسخت ترین طرفداران بیت کوین است و ادعا می کند که بیت کوین در سال 2014 (1393)موفق به کسب ارز شد. این سرمایه گذارهمچنین به این دلیل معروف است که بیت کوین را “حصاری در برابر فروپاشی کل جهان” می داند. در اوایل سال جاری ، او هشدار داد که دولت مرکزی چین ممکن است از بیت کوین به عنوان ابزاری برای تضعیف سیاست خارجی و پولی ایالات متحده حمایت کند.

پی پال طی یک سال گذشته در حال حرکت به سوی رمزارزها می باشد. این شرکت برنامه های خود را برای معرفی قابلیت خرید و فروش رمزارزهایی مانند بیت کوین در اکتبر گذشته(مهر 1399) به طور رسمی اعلام کرد. PayPal از آن زمان خدمات رمزارزی را در ایالات متحده و انگلستان راه اندازی کرده است.
 
بالا