Cryptocurrency Prices by Coinlib

Keon

Well-known member
5dec38cf17506282e172be37da118c8b - پی پال عرضه معاملات رمزارزی را برای مشتریان انگلیسی تکمیل کرد

پی پال(PayPal) روز جمعه به طور رسمی اعلام کرد که همه مشتریان واجد شرایط در انگلستان می توانند با استفاده از حساب های PayPal خود رمزارزها را خریداری ، نگهداری و بفروشند.

مشتریان می توانند چهار رمزارز اصلی را معامله کنند: بیت کوین (BTC) ، اتر (ETH) ، لایت کوین (LTC) و بیت کوین کش (BCH). همانطور که قبلاً اعلام شد ، معاملات رمزارزی فقط برای مشتریان PayPal با هویت تأیید شده در دسترس خواهد بود.

PayPal اعلام کرده بود قصد دارد در اواخر ماه اوت(اوایل شهریور) وارد بازار رمزارزهای انگلیس شود و بلافاصله اقدام به راه اندازی بخشی از خدمات معاملات رمزارزی کند. این اقدام اولین گسترش خدمات رمزارزی PayPal در خارج از ایالات متحده است.

سخنگوی PayPal در گفتگو با کوین تلگراف گفت: “PayPal به تدریج سرویس رمزارزی جدید خود را به مشتریان بریتانیایی خود ارائه کرد و اضافه کرد:

“ما مشتاق هستیم یاد بگیریم و ببینیم چگونه مشتریان ما از خرید ، نگهداری و فروش پیشنهادات رمزارزی ما استفاده می کنند ، قبل از اینکه ویژگی ها و عملکردهای بیشتری را ارائه دهیم.”

ورود PayPal به بازار رمزارزی در حالی اتفاق می افتد که برخی از بانک های بریتانیایی کانال های پرداخت را به صرافی ها قطع می کنند. در ماه اوت(مرداد) ، HSBC اعلام کرد که پرداخت کارت اعتباری به بایننس را متوقف کرده و دلیل آن را نگرانی در مورد خطرات احتمالی برای مشتریان خود عنوان کرده است. بانک های دیگری مانند بارکلیز و بانک NatWest قبلا تراکنش های بایننس را مسدود کرده بودند.

به گفته گریگوری کلوموف(Gregory Klumov) ، مدیرعامل شرکت توکن سازی Stasis ، راه اندازی رمزارزی PayPal در انگلیس “مسیر تازه ای ” است. وی گفت: “از آنجا که این کشور در 10 اقتصاد برتر جهان قرار دارد ، چنین نقطه عطفی به وضوح باعث تداوم پذیرش دارایی های دیجیتالی در اروپا و فراتر از آن خواهد شد.”مترجم: کیان رستم عثمانی
 
بالا