Cryptocurrency Prices by Coinlib

Keon

Active member
پرفکت.jpg

بعد از چندین سال سابقه کاری و ذخیره کردن پول، سراغ پس انداز ۱۰ ساله‌تان می‌روید و چیزی که می‌بینید، این است که با پول‌های این مدت، حتی کم ارزش‌ترین کالای ده سال قبل را نیز نمی‌توانید خریداری کنید. در این شرایط، شما می‌مانید و یک حساب بانکی که سال‌ها خاک خورده و پس اندازی که با توجه به وضعیت تورم و افزایش قیمت‌ها، چندان به کارتان نمی‌آید.

آب و تاب ارزهای دیجیتالی خیلی وقت است طرفداران این نوع سرمایه گذاری را به تکاپو انداخته است. حتی کسانی که راجع به ارزهای دیجیتال چیزی نمی‌دانند، به این فکر افتادند که با توجه به پایین آمدن ارزش ریالی پول، سرمایه خود را تبدیل به ارزهای دیجیتال کنند. این اتفاق به خصوص بعد از قرمز شدن وضعیت بازار بورس، با استقبال بیشتری روبرو شد. انواع ارزهای دیجیتالی که مخاطبان زیادی را به سمت خود کشانده از جمله بیت کویین، دلار، یورو و .. است.

حالا تصور کنید که شما قصد دارید در زمینه کاری خود با یک شرکت خارجی همکاری کنید و یا سرمایه خود را به صورت ارزهای دیجیتال خرید و فروش کنید. در این شرایط، شما می‌توانید بدون نیاز به افتتاح حساب در بانک، درآمد بین‌المللی خود را داشته باشید. خرید فروش ارزهای دیجیتال، نیاز به یک درگاه اینترنتی ریالی دارد که سایت دیجی پول این کار را انجام می‌دهد.

بر خلاف سرویس‌های دیگر، پرفکت مانی به ایرانیان خدمت می‌دهد و شما بدون نیاز به اتصال به وی پی ان می‌توانید خرید پرفکت مانی را انجام دهید. لزومی به ایجاد افتتاح حساب در پرفکت مانی ندارید. در هر سایتی می‌توانید اقدام به خرید کنید و دلارها را به عنوان کد ووچر دریافت کنید.
 
بالا