Cryptocurrency Prices by Coinlib

چگونگی خرید از استیم، بعد از محدودیت‌ های جدید

KOROSH

Member
915fd3d4-e4c3-43e2-b2ab-d20f183f1662-768x432.jpg
سخت‌ گیری جدید استیم به گیفت کارت‌ ها بر می‌ گردد. گیفت کارت ‌های والت استیم تا چند روز پیش می ‌توانستند در هر ریجنی (به جز ایران) فعال شوند؛ یعنی به طور مثال اگر ریجن اکانت شما آرژانتین بود و یک گیفت کارت ۵۰ پوندی انگلستان را روی آن فعال می ‌کردید، استیم به صورت خودکار آن ۵۰ پوند را به معادلش در واحد پول آرژانتین، یعنی پسو تبدیل می ‌کرد.

اما طبق قوانین جدید استیم، از این به بعد والت کارت هر کشور تنها در آن کشور فعال می‌شود. به عبارت دیگر، شاهد یک خداحافظی ناگهانی با فعال کردن گیفت کارت‌ های انگلستان در آرژانتین بودیم.

  • برخی از فروشگاه‌ ها هم ‌اکنون والت کارت‌ های منطقه بندی شده، همچون پزوی آرژانتین را به موجودی خود اضافه کرده‌ اند و انتظار می ‌رود در روزهای آینده فروشگاه ‌های بیشتری هم این محصولات را موجود کنند. برای فعال کردن آن ‌ها تنها کافیست که همانند قبل، در این صفحه والت کارت خود را فعال کنید. فقط محض احتیاط، آی ‌پی خود را هم به کشور ریجن اکانت تان تغییر دهید.
  • شاید هم چیزهایی درباره وجود داشتن گیفت کارت‌ های گلوبال شنیده باشید. راستش را بخواهید ما نمی‌ توانیم چیزی را صد درصد در این باره بگوییم، اما استیم خیلی واضح گفته که از این به بعد هر ریجن باید از والت کارت مخصوص خودش استفاده کند.
 
بالا