Cryptocurrency Prices by Coinlib

کاربران تتر میتوانند در پلتفرم Travala.com با رمزارزهای خود تور مسافرتی رزرو کنند

Keon

Well-known member
Travala now accepts Tether - کاربران تتر میتوانند در پلتفرم Travala.com با رمزارزهای خود تور مسافرتی رزرو کنند

پلتفرم رزرو مسافرتی مبتنی بر بلاک چین، Travala، همچنان خدمات مسافرتی بیشتری را به پلتفرم خود اضافه می کند. امروز در توئیتی، تیم تراوالا به طرفداران Tether اعلام کرد که اکنون می توانند یک سفر رویایی به مالدیو با USDT رزرو کنند.

با تتر، مسافران می توانند پروازها و خانه های ییلاقی روی آب رزرو کنند. ناگفته نماند، از فعالیت هایی مانند غواصی، قایقرانی، تورها و موارد دیگر در Travala.com لذت ببرید.

علاوه بر این، تتر یک استیبل کوین است که هدف آن ثابت نگه داشتن ارزش ارزهای رمزنگاری شده است. استیبل کوین تتر در گردش متناسب با دلار آمریکا است. در همین حال، توکن بومی تراولا AVA است. AVA یک توکن BEP-2 است که بر اساس زنجیره بایننس ساخته شده است.

علاوه بر این، تراوالا به مسافران از سراسر جهان اجازه می دهد تا چندین گزینه سفر را رزرو کرده و گزینه های مختلفی را بررسی کنند. تراوالا کارت اعتباری، کارت حساب بانکی و ارز رمزنگاری شده را می پذیرد. علاوه بر این، قیمت فعلی AVA 3.09 دلار با ارزش بازار 160 میلیون دلار است.

تراوالا برای ترویج دسترسی به هر کسی و همه جا، رزرو های سفر را با روش فناوری غیر متمرکز هماهنگ می کند. با AVA، گردشگران می توانند به راحتی تخفیف، پاداش وفاداری و سایر بسته ها را در اکوسیستم Travala.com دریافت کنند.

تراوالا ، از آغاز به کار خود در سال 2017 (1396)، خود را به عنوان شرکتی معرفی می کند که صنعت گردشگری را در زمینه قیمت گذاری و نوآوری شفاف به ارمغان می آورد. علاوه بر این، ارائه امنیت بیشتر و تعامل موثر با ذینفعان از ویژگی های این پلتفرم به شمار می رود.

توکن AVA در 24 ساعت گذشته 3.35 درصد افزایش یافته است. تعداد توکن های در گردش در حال حاضر 51,700,487 واحد و مجموع عرضه 61,011,389 واحد خواهد بود است.
 
بالا