Cryptocurrency Prices by Coinlib

کسب سود 6500 درصدی از بیت کوین، توسط یک کودک برزیلی!

Keon

Well-known member
بیتکوین

گفته می شود که یک دختر 4 ساله بیش از 6500 درصد سود از یک هدیه بیت کوین (BTC) که در روز تولدش دریافت کرده، به دست آورده است.

جوآو کانهادا(João Canhada)، بنیانگذار صرافی رمزنگاری برزیلی فاکس بیت (Foxbit) ، یک بیت کوین به دختر تازه متولد شده خود تقدیم کرد که ارزش تقریبی آن، 915.80 دلار بوده است. Canhada با به اشتراک گذاشتن جزئیات این رویداد، گفت:

“به محض تولد دخترم، در سال 2017 (1396)، من یک بیت کوین برای او خریدم، نه فقط به عنوان هدیه ، بلکه به عنوان راهی برای سرمایه گذاری در این اقتصاد جدید. در آن زمان قیمت بیت کوین، معادل 5000 رئال برزیل هزینه داشت. “

چهار سال بعد، این سرمایه گذاری در BTC، با افزایش قیمت بیت کوین به مرز 60,000 دلار، سود بیش از 6,500 درصدی را برای این کودک به ارمغان آورد. سال 2017، آخرین فرصت برای سرمایه گذاران برای خرید بیت کوین زیر 1000 دلار بود، واقعیتی که Canhada در آن زمان از آن بی اطلاع بود.

ماه گذشته، یک پسر 12 ساله از لندن گزارش داد که نزدیک به 400,000 دلار در تعطیلات مدرسه، با فروش یک سری توکن های NFT، درآمد کسب کرده است.

بر اساس گزارش Cointelegraph در این مورد، بنیامین احمد(Benyamin Ahmed) ساکن لندن، مجموعه ای از تصاویر دیجیتالی ایموجی های نهنگ با نام ویرد ویلز (Weird Whales) را که بعداً به شکل NFT به فروش رسید، ایجاد و توکنیزه کرد.

در حالی که احمد به دلیل محدودیت سنی واجد شرایط افتتاح حساب بانکی نبود، پدرش تصریح کرد که درآمد گزارش شده از طریق فروش NFT به اتریوم (ETH) تبدیل شده است.
 
بالا