Cryptocurrency Prices by Coinlib

گره‌های پرونده‌ی قضایی ریپل به این زودی باز نخواهند شد

KOROSH

Member
65162.jpg
کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده قصد دارد به درخواست متهمان پرونده‌ی ریپل یعنی برد گارلینگهوس (Brad Garlinghouse) و کریس لارسن (Chris Larsen) که خواستار انصراف و پایان پرونده بوده‌اند، پاسخ دهد.

جیمز کی‌فیلان (James K. Filan) یکی از وکلای نماینده‌ی آزمایشگاه‌های ریپل روز جمعه با انتشار چندین پست توییتری در رابطه با پرونده‌ی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده(SEC) علیه شرکت ریپل و چند تن از مقامات ارشد آن توضیح داد که پاسخ شاکیان این پرونده یعنی کمیسیون SEC نسبت به درخواست حضور و دخالت تمام ذینفعان در این پرونده منفی بوده و این نهاد نظارتی همچنین به دنبال رد درخواست متهمان مبنی بر پایان دادن به پرونده می‌باشد، پاسخی که احتمالاً بالغ بر 60 صفحه خواهد بود.

علاوه بر این، کی‌فیلان خاطرنشان کرد که مشاوران متهمان پرونده یعنی برد گارلینگهوس و کریس لارسن((Chris Larsen) هم با این پاسخ کمیسیون SEC موافقت نخواهند کرد.

طبق گزارشات پیشین تیم کوینیت، وکلای آقایان گارلینگهوس و لارسن استدلال می‌کنند که تراکنش‌های مربوط به این دو نفر «عمدتاً برون مرزی» بوده و کمیسیون SEC هیچ مدرکی دال بر تراکنش‌های غیرقانونی در داخل ایالات متحده ارائه نکرده است.

به گفته‌ی آن‌ها کمیسیون SEC‌ پیش از طرح شکایت بالغ بر 2 سال نیم زمان صرف تحقیقات گسترده جهت جمع‌آوری اطلاعات حساب‌های مالی مقامات ریپل داشته است؛ با این حال تا به امروز نتوانسته یک مدرک مستند برای دست داشتن گارلینگهوس و لاردن در روند فروش XRP به شهروندان آمریکایی ارائه کند. برهمین اساس وکلا درخواست رد دعوی کمیسیون SEC و پایان دادن به پرونده را مطرح کرده‌اند.

نامه‌ی ارسال شده از طرف کمیسیون SEC به آنالیزا تورس قاضی منطقه‌ای ایالات متحده نیز این صحبت‌های جیمز کی‌فیلان را تایید می‌کند. علاوه بر این آقای کی‌فیلان انتظار دارد کمیسیون مذکور در نامه‌ی مخالف خود به دادگاه دلایل عدم رضایت خود را اعلام کند.

جیمز کی‌فیلان که وکیل مدافع فعالی در شرکت حقوقی به همین نام است (Filan LLC)، در ادامه توضیح داد که در این پرونده باید به دلایل ارائه‌ی درخواست از طرف متهمان هم پرداخته شود. با این حال، وی معتقد است که توضیحات ارائه شده توسط آن‌ها «نسبتاً ساده» خواهد بود. وی در پست توییتری منتشر شده در رابطه با این موضوع توضیح داد که «بهتر از به جای حدس زدن دلایل آن‌ها، از خودشان این سوال را بپرسیم».
 
بالا