Cryptocurrency Prices by Coinlib

یک نهنگ ریپل 10 میلیون XRP از صرافی خارج کرد

Keon

Well-known member
2021 11 23 17 56 18 XRP Whale Withdraws 10 Million Coins from Exchange - یک نهنگ ریپل 10 میلیون XRP از صرافی خارج کرد

با توجه به اطلاعات ربات Whale Alert در توییتر، در حالی که بیت کوین و آلت کوین های اصلی با افزایش جریان ورودی به صرافی ها مواجه هستند، اما یک نهنگ XRP تصمیم گرفته دارایی های خود را از یک صرافی متمرکز بزرگ خارج کند.

در صفحه تراکنش، داده ها حاکی از آن است که یک انتقال بین دو آدرس صرافی انجام شده است. اما به احتمال زیاد فقط یک تراکنش از کیف پول به یکی از آدرس های صرافی است که سپس به یک آدرس کیف پول ناشناخته منتقل می شود.

در حال حاضر، این وجوه در آدرس کیف پول این نهنگ بدون انتقال به جایی باقی مانده است. هر زمان که کاربران وجوه خود را از صرافی‌ها خارج می‌کنند، در صورت مشاهده افزایش نوسانات در بازار، تمایل دارند آنها را برای مدت طولانی‌تری به جای فروش در صرافی نگه دارند.

در حال حاضر، XRP در همان محدوده قبلی حرکت می کند: این رمزارز در حدود ۱ دلار معامله می شود. به همین دلیل است که جامعه، آن را در رده “استیبل کوین ها” قرار می دهد. ریپل بیش از سه ماه است که در محدوده ۱ دلار حرکت می کند و به طور دوره ای اوج های جدیدی را آزمایش می کند.

آخرین رشد قیمت ریپل در ۹ نوامبر (۱۸ آبان) زمانی که XRP به ۱/۳۰ دلار رسید اتفاق افتاد اما به سرعت به ۱/۰۳ دلار کاهش یافت. در زمان انتشار این مقاله، XRP با ۰/۶ درصد رشد روزانه و نوسان نسبتاً کم معامله می شود.
 
بالا