Cryptocurrency Prices by Coinlib

Keon

Active member

1-6.jpg
رمزگذاری airdrop روشی است که به موجب آن دارندگان موجود یک ارز رمزنگاری شده خاص، مانند بیت کوین، رمزهای رایگان به عنوان پاداش دریافت می کنند. در اصطلاح عامیانه، این یک هدایا است که هدف آن ترویج بلاکچین خاص است. این موضوع همچنین به مشتریان وفادار در یک پیشنهاد پاداش می دهد تا اطمینان حاصل شود که آنها همچنان به اشتراک در یک سیستم عامل بلاکچین خاص ادامه می دهند.

ایردراپ چگونه کار می کند​

این عمل در بازار رمزنگاری نسبتاً جدید است. در نتیجه، قوانین مشخصی در مورد عملیات هنوز ایجاد نشده است. شاید این پروژه در آستانه توسعه قرار دارد، زیرا پروژه محبوبیت زیادی پیدا کرده است. چند وب سایت رمزنگاری قوانین را نمایش می دهند، با این وجود در بیشتر موارد، برای جزئیات بیشتر باید با توسعه دهنده تماس بگیرید.

این تیم یک رویداد خاص تاریخی را اعلام می کند که باید محصول airdrop را انجام دهد. هنگامی که تاریخ از پیش تعیین شده تحقق یافت، خدمه ای که از airdrop استفاده می کنند یک "عکس فوری" از بلاکچین می گیرند و در نتیجه دارندگان ارزهای رمزپایه مربوطه رمزهای الکترونیکی رایگان دریافت می کنند. بیشتر بلاکچین های رمزنگاری، به ویژه آنهایی که در مرحله شروع کار هستند، ترجیح می دهند از قبل airdrop را اعلام کنند و همه اینها برای راه اندازی پروژه های خود هستند.

ایردراپ چگونه کار می کندچرا ایردراپ؟​

دلیل اصلی این عمل ایجاد آگاهی خصوصاً برای یک ارز مجازی جدید است. دنیای ارز مجازی تا حد زیادی به «اعتیاد به مواد مخدره» متکی است. مردم دائماً به دنبال چیز هیجان انگیز بعدی هستند و به همین ترتیب، نشانه های رایگان انگیزه ای برای جذب افراد بیشتر به یک پروژه هستند. اعلام یک Airdrop در آینده ، هم در رسانه های اجتماعی و هم در دنیای ارزهای مجازی سر و صدای بسیار زیادی ایجاد می کند.

Airdrops همچنین به پروژه ها کمک می کند بانک اطلاعاتی ارزشمندی را بدست آورند که هنگام شناسایی مشتریان بالقوه ضروری است. به عنوان مثال ، Universa.i o airdrop از شركت كنندگان بالقوه خواسته بود كه ليست فيس بوك خود را براي واجد شرايط فراهم كنند. مشتریان همیشه باید مراقب سایت های کلاهبرداری باشند و اطمینان حاصل کنند که فقط اطلاعات را به وب سایت های رسمی ارائه می دهند. همچنین هرگز نباید اطلاعات ورود به سیستم شخصی آنها را برای هیچ سازمان غیر رسمی اعلام کرد.

چگونه می توان اطلاعات مربوط به Airdrops را بدست آورد​

وب سایت ها و سیستم عامل های آنلاین متعددی ایجاد شده اند که همگی با هدف آگاهی دادن به کاربران، آینده و در حال انجام هستند. یک مورد خوب در این مورد، هشدار Icodrops و Airdrop است، که هر دو حتی توصیه های مربوط به ایردراپ را ارائه می دهند. روش دیگر، پیگیری در مورد سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی مورد علاقه شما است که می توانند مانند Reddit و Telegram باشند.

آیا ICO’S وجود دارد؟​

اساساً، یک IRODROP ICO در جایی بوجود می آید که شرکتی که اولین سکه (اولیه) را عرضه می کند، برخی سکه های خود را به عنوان حقه بازاریابی به صورت رایگان به علاقه مندان به ارزهای مجازی ارائه می دهد. با این حال، ممکن است در بعضی مواقع، شرکت کنندگان را ملزم به انجام کارهای ساده کند.

what%20is%20Cryptocurrency%20Airdrop2.jpg

تیم Airdrop​

این بسیار وابسته به ارز مجازی است. با این حال، سازمان هایی مانند شبکه آموزش Blockchain وجود دارند که رویدادهای airdrop را برای ایجاد آگاهی و همچنین معرفی افراد جدید با ارزهای دیجیتال ترتیب می دهند.

نتیجه گیری​

غالباً گفته می شود که در دنیای تبلیغ محصول، شناخت آغاز سفر یک خریدار است. به گفته کارشناسان روانشناسی شما احتمالاً چیزی را که قبلاً دیده یا شنیده اید در مقابل چیزی که با آن آشنایی ندارید ، خریداری می کنید!
 
بالا