Cryptocurrency Prices by Coinlib

ICO دقیقا چیست؟

KOROSH

Member
what-is-ICO.jpg
تصور کنید، شما صاحب یک استارت آپ در سیلیکون ولی با یک ایده بسیار خوب برای سیستم رمزارز هستید. شما می خواهید که پرداخت هایی را که والدین به پرستار کودک شان انجام می دهند هدف قرار دهید و این کار را دیجیتالی و رمزنگاری شده کنید.اسم این کوین را بیبی کوین (BabyCoin) می گذاریم.

شما احتیاج دارید که مردم به شما پول دهند، تا شما ارز خود را بسازید. حالا، شما می توانید به بانک بروید یا از طریق صندوق های سرمایه گذاری مشترک اعتبار تهیه کنید، اما چه می شد، که می توانستید بدون واگذار کردن مالکیت شرکت خود پول بدست بیاورید؟ پس ورود به دنیای ICO یا پیشنهاد اولیه سکه را آغاز کنید.

خوب حالا به چگونگی فرآیند عرضه اولیه ارز دیجیتال می رسیم. شما ابتدا یک سندی را باید آماده کنید که با جزئیات مشخص کند که کسب و کار شما چه کاری انجام خواهد داد. این سند سفیدنامه یا وایت پیپر نام دارد.

یک وبسایت مناسب درست کنید و توضیح دهید که چرا ایده شما خوب است و چگونه می تواند مفید باشد. سپس، از مردم بخواهید که برای شما پول بفرستند که معمولا بیت کوین، اتریوم، و یا ارزهای فیات تقاضا می شود.

در قبال آن، شما برای آنها بیبی کوین می فرستید. آنها امید دارند که بیبی کوین زیاد مورد استفاده قرار گیرد، که در نهایت منجر به افزایش ارزش آن شود.

اگر به عنوان سرمایه گذار وارد دنیای عرضه اولیه ارزهای دیجیتال می شوید مهمترین نکته ای که باید بدانید این است که بر خلاف عرضه اولیه سهام (IPO) که شما مالک شرکت می شوید، در ICO شما حق سهامداری در شرکتی که به آن پول می دهید را به دست نمی آورید.

شما در این زمینه ریسک می کنید که در حال حاضر برای رمزارزی که هیچ ارزشی ندارد، به امید افزایش ارزش آن در آینده پول پرداخت کنید.
 
بالا