Cryptocurrency Prices by Coinlib

Venmo خدمات سرمایه گذاری برای بیت کوین ، Litecoin ، Ethereum و Bitcoin Cash را راه اندازی می کند

Keon

Active member

این اپلیکیشن متعلق به پی پال گفت که 70 میلیون کاربر آن اکنون می توانند ارزهای رمزپایه را خریداری ، نگهداری و فروش کنند.

timthumb (1).jpeg
سرویس پرداخت موبایل Venmo امروز خدمات سرمایه گذاری رمزنگاری شده خود را اعلام کرد و به 70 میلیون مشتری خود اجازه خرید ، نگهداری و فروش ارز رمزنگاری شده را به طور مستقیم در هفته های آینده به برنامه داد.

مشتریانی که از رمزنگاری روی Venmo استفاده می کنند می توانند از بین چهار نوع ارز رمزنگاری شده Bitcoin : Ethereum، Litecoin و Bitcoin Cash یکی را انتخاب کنند .

Venmo یک حرکت رمزنگاری می کند

در هر نسخه ، مشتریان می توانند روند ارزهای رمزنگاری شده را مشاهده کنند ، رمزنگاری را بخرند یا بفروشند و به راهنماها و فیلم های درون برنامه ای دسترسی پیدا کنند تا بتوانند به س questionsالات متداول پاسخ دهند و درباره دنیای رمزنگاری بیشتر بدانند.

دارل اِش ، معاون ارشد رئیس جمهور در ونمو ، گفت: "رمزنگاری روی ونمو" یک روش جدید برای جامعه Venmo برای شروع کاوش در جهان رمزنگاری است ، در محیطی که آنها به آن اعتماد دارند و به عنوان یکی از اجزای اصلی زندگی مالی روزمره خود به آن اعتماد می کنند. "

Esch اضافه کرد که رمزنگاری در Venmo به کاربران امکان می دهد ارزهای رمزنگاری شده را بر روی یک سیستم عامل معتبر و با استفاده از یک سرویس سرمایه گذاری داخلی در برنامه یاد بگیرند و کشف کنند.

وی اظهار داشت: "هدف ما ارائه بستری آسان برای استفاده در اختیار مشتریان است كه روند خرید و فروش ارزهای رمزپایه را ساده كرده و برخی از سوالات رایج و باورهای غلطی را كه مصرف كنندگان دارند از بین می برد."

افزایش تقاضای کاربر

طبق یک مطالعه رفتار مشتری در سال 2020 ، بیش از 30٪ از مشتریان Venmo گزارش دادند که قبلاً خرید رمزگذاری یا سهام خود را آغاز کرده اند که 20٪ آنها در طی همه گیری شروع شده است.

اکنون ، با معرفی رمزنگاری ، این شرکت می گوید که کاربران اکنون به یک پلت فرم رمزنگاری آسان برای استفاده و بصری دسترسی خواهند داشت تا به آنها کمک کند تا در بازار ارزهای رمزنگاری شده شرکت کنند.

این برنامه همچنین باعث افزایش تعهد پی پال برای آموزش مشتریان خود در مورد پتانسیل ارزهای دیجیتال با ادامه رشد آنها شده و درک و سودمندی ارزهای رمزپایه را در مقیاس گسترده افزایش می دهد.

برخی از مشتریان Venmo می توانند از رمزنگاری بیشتر استفاده کنند زیرا این روند بیشتر جریان اصلی را ادامه می دهد ... اما آیا آنها فقط به دلیل استفاده از گسترش گسترده تر ، همچنان بالاتر می روند؟

- جیم کرامر (jimcramer) 20 آوریل 2021


Crypto on Venmo از طریق مشارکت PayPal (شرکت مادرش) با Paxos Trust Company ، یک ارائه دهنده تنظیم شده محصولات و خدمات ارزهای رمزپایه فعال می شود.

همچنین از طرف وزارت خدمات مالی امور خارجه نیویورک (NYDFS) به پی پال اولین Bitlicense مشروط در نوع خود اعطا شد که به پی پال و ونمو امکان می دهد به مشتریان خود توانایی خرید ، فروش و نگهداری ارز رمزپایه را بدهند.
 
بالا