Cryptocurrency Prices by Coinlib

تازه چه خبر

جدیدترین ارسال ها

جدیدترین ارسال های پروفایل

مقامات چینی تو‌کن‌های غیر مثلی (NFT) را ممنوع کرده‌اند اما در عوض مجموعه‌های دیجیتالی را مجاز می‌دانند و با این وجود غول‌های اینترنتی چین همچنان وارد فضای NFT می‌شوند. به گفته کالین وو، روزنامه‌نگار چینی نهادهای تنظیم کننده این کشور در حال مذاکره با شرکت‌های بزرگ اینترنتی درباره استفاده از توکن‌های غیر مثلی هستند. او می‌گوید که NFTها مجاز نیستند، اما در عوض کلکسیون‌های جمع کردنی دیجیتالی مجازند.
بانک مرکزی نیجریه پس از عدم ارائه ارز دیجیتال خود در روز ۱ اکتبر، سندی منتشر کرده است که در آن بر تعهد خود برای راه‌اندازی نایرا دیجیتال تاکید دارد. در واقع در این سند که تحت عنوان مقاله طراحی E-naira منتشر شده، نیجریه می‌گوید که هم اکنون آماده راه‌اندازی ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) خود است. گفتنی است که بانک مرکزی در این مقاله آورده که این ارز دیجیتال برای کاربران آفلاین نیز در دسترس خواهد بود.
چند روز پس از انتشار گزارش‌هایی مبنی بر امتناع کمیسیون امور شرکتی نیجریه از انجام درخواست ثبت شرکت Flint API، اکنون این استارتاپ بلاک‌چینی ثبت شده است. این آژانس همچنین می‌گوید یک کارمند مقصر عدم رسیدگی به درخواست این استارتاپ بوده است. گفتنی است که تغییر تصمیم این نهاد پس از آن صورت گرفتن مداخله از سوی الحاجی گاربا، مدیر ارشد آن رخ داده است.
هیئت بورس و اوراق بهادار هند (SEBI) هشدار داده که مشاوران سرمایه‌گذاری مجاز و ثبت شده، مجاز به انجام فعالیت‌های ثبت و تایید نشده نیستند. این هشدار شامل مشاوره درباره فعالیت در بازار ارزهای دیجیتال است، زیرا صنعت ارزهای دیجیتال در هند کماکان تحت نظارت و تنظیم قرار نگرفته است. این نهاد می‌گوید تمام فعالیت‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال، فعالیت‌های مقررات‌گذاری نشده محسوب می‌شوند.
علی‌رغم کاهش قیمت بیت کوین به سطوح حمایتی خود در روز اخیر، برخی از آلت کوین‌ها رشدهای چشمگیری را تجربه کردند. بر اساس داده‌های بازار، توکن‌های ثور چین (RUNE)، مون ریور (MOVR) و اوکی بی (OKB)، پربازده‌ترین ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت اخیر بوده‌اند. در روز گذشته، بهای توکن RUNE حدود ۲۰.۱۰ درصد، MOVR به میزان ۱۹.۹۶ درصد و OKB حدود ۱۸.۹۳ درصد افزایش یافته است.
بالا