Cryptocurrency Prices by Coinlib

تازه چه خبر

جدیدترین ارسال ها

جدیدترین ارسال های پروفایل

صرافی بایننس در تلاش برای کاهش فشارهای قانون‌گذاران مالی، محدودیت‌های جدیدی را برای حساب‌های تأییدنشده وضع کرد. این صرافی با انتشار پستی در بلاگ خود اعلام کرد، سقف برداشت روزانه از صرافی، برای کاربرانی که تنها مراحل ابتدایی تأیید حساب خود را انجام داده‌اند، به ۰.۰۶ BTC کاهش خواهد یافت. این در حالی است که تا پیش از این، سقف برداشت روزانه از صرافی بایننس برای حساب‌های مذکور ۲ BTC بود.
اپلیکیشن معاملات سهام و ارزهای دیجیتال رابین هود در حال کار روی یک ویژگی با نام «محافظت از نوسان قیمت» است که برخی سفارشات خاص ارزهای دیجیتال را بر اساس نوسانات قیمتی تنظیم می‌کند. یک پیام در کد این ویژگی قرار داده شده است که می‌گوید ممکن است در برخی مواقع، سفارشات پشت سر هم کاربر اعمال نشود یا کمتر از مقدار انتخاب شده خرید انجام گیرد.
مارک موبیوس، سرمایه‌گذار برجسته بازار، در مصاحبه اخیر خود با بلومبرگ اظهار داشت که به‌رغم بازیابی اخیر بهای بیت کوین، افت بیشتری در انتظار این ارز دیجیتال خواهد بود. به عقیده وی دولت‌ها فشار بیشتری را بر حوزه ارزهای دیجیتال تحمیل خواهند کرد. موبیوس در ادامه به فشارهای قانونی فعلی بر صرافی‌های ارزهای دیجیتال اشاره داشت. او همچنین عنوان کرد که بیت کوین برخلاف طلا فاقد ویژگی‌های ملموس است.
صرافی غیرمتمرکز زی‌کی‌سواپ (ZKSwap) اعلام کرد که نسخه دوم شبکه اصلی آن در تاریخ ۲۸ جولای از طریق شبکه اصلی لایه اول اتریوم راه‌اندازی می‌شود. راه‌اندازی نسخه لایه دوم این شبکه نیز بعدا در اسمارت چین بایننس، اکوچین هوبی و اوککس چین راه‌اندازی خواهد شد. این به‌روزرسانی ویژگی‌های متعددی از جمله لیست کردن نامحدود توکن و جفت ارزها را برای پروژه‌هایی که به دنبال لیست کردن توکن خود هستند ارائه می‌دهد.
چان پنگ ژائو، مدیرعامل صرافی بایننس، اعلام کرده است که هم‌زمان با گسترش شعبه‌های منطقه‌ای صرافی بایننس، او خواستار همکاری این صرافی با قانون‌گذاران محلی است. بر اساس گزارشی از رویترز که روز سه‌شنبه منتشر شده است، ژائو خاطرنشان کرده است که با گسترش صرافی بایننس، این شرکت از رویکرد غیرمتمرکز خود در امور مالی جدا خواهد شد و با قانون‌گذاران همکاری خواهد کرد. ژائو دراین‌باره گفت: «می‌خواهیم همه‌جا دارای مجوز باشیم.»
بالا